Nože pěkně po ruce

Bez ostrého nože se skutečně neobejde žádná hospodyňka nebo kuchař. Na každou přípravu pokrmu se ovšem hodí jiná velikost, jeho provedení a přirozeně nesmí chybět ostrost. S tupým nožem vám půjde práce těžko od ruky, navíc spíš přijdete o nervy. Problém ovšem vzniká i v případě, že se jedná o nekvalitní materiál, který vám rovněž pomoc při vaření a přípravě kulinářských výtvorů neusnadní. V současné době máte velkou výhodu, že si lze vybrat různé sady nožů a především z velmi kvalitního materiálu, jako je damašková, německá nebo kompozitní ocel. Nejen, že se jedná o spolehlivé nože, ale rovněž mají i zajímavé provedení. Velmi pestrý výběr nabízejí kuchyňské nože Xinzuo, které navíc vynikají svojí unikátností, za což vděčí tradičnímu ručnímu zpracování.

sada nožů

Bohatá nabídka sortimentu

Rozhodně je dobré pouvažovat i například o celých sadách. V nabídce jsou například sady nožů v masivním stojánku. Nejen, že vynikají kvalitním zpracováním, ale rovněž i designem, jelikož stejné dřevo je jak na rukojetích, tak je rovněž i součástí stojánku. Na vás je jen, abyste si vybrali sety, které vám budou vyhovovat jak počtem nožů, tak jejich sestavou. Tento praktický stojánek na nože může zdobit kuchyňskou linku a tím bude daleko snadnější mít po ruce kvalitní nože. Rovněž není problém toto příslušenství k nožům věnovat jako dárek. Dlouhodobě chrání nože a i tento dřevěný stojánek vyniká trvanlivostí a vysokou odolností. U některých se můžete setkat i s porcovacími nůžkami, které budete tak mít vždy po ruce při porcování masa, ale dokonce i při otevírání konzerv nebo při klasickém škrábání brambor.

stojánek na nože

Typ na stojánek

  • Do menší kuchyně se hodí například stojánek na nože s magnetem, který je vyrobený z odolného akáciového dřeva.
  • O trochu bohatší výbavu vám nabídne stojánek XinZuo, který je z ořechového dřeva a lze do něj vložit více nožů, ocílku na ostření a nůžky na drůbež.
  • Také je ideální si zakoupit větší stojánek, který uschová až 14 kuchyňských nožů, což je celkem slušná výbava a samozřejmě nebude opět chybět místo na ocílku a nůžky.

Nepochybíte ani v jednom případě, výběr je rozhodně na vás.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru