Hamburgery Břeclav

Kvalitní hamburger – to je dokonalá kombinace masa nebo NEmasa, cibule, sýru, salátu, majonézy a případně i dalších surovin. Abyste si mohli opravdu pochutnat, chce to vybrané a čerstvé suroviny. Vyzkoušejte hamburgery Břeclav, které si zamilujete na první dobrou. Mezi dvěma nadýchanými bulkami najdete ty nejvybranější suroviny, které zajistí hotovou symfonii chutí. Jsou dokonalou volbou k obědu, k večeři o samotě, s přáteli, kolegy a s rodinou.

603d111ad6369400323e467f_baabaaaD9FdLlVxaNs8OwfYJvi6UKBtmgb7421bai

Kvalitní maso je základ

Základem kvalitního a výtečného burgeru je kvalitní, dokonale propečené a šťavnaťoučké maso. Burger Břeclav obsahuje vysoce jakostní bio hovězí maso pocházející ze zvířat, které se po celý rok pasou na zelených loukách. Kromě kvalitního masa jsou základem vedoucím ke spokojenosti zákazníků také další vybrané suroviny. A proto v burgrech nenajdete jen tak obyčejnou majonézu či kečup, ty jsou totiž stejně jako další omáčky nebo nakládaná zelenina domácí výroby. Tyto jsou vyráběné s láskou a v tom tkví jedinečné kouzlo a harmonie chutí.

Něco pro vegetariány

I ti, kteří neholdují masu, si u nás mohou dopřát lahodné burgery. Speciálně pro vegetariány jsme do našeho menu zařadili hamburgery z NEmasa, které je taktéž vlastní výroby. Takže i vegetariáni a vegani si mohou polaskat chuťové pohárky. A aby vám po jídle nevyschlo, můžete jej spláchnout třeba výtečným pivem. Po takovém gurmánském zážitku se budete ještě dlouho olizovat.

603d111ad6369400323e467f_baabaadGcIgOoYAdQvbRzi2Myl9XNEwpjea754bai

Dokonalé variace a vyvážené kombinace

Dopřejte si něco více než jen obyčejný burger. Vyberte si z menu některou z dokonalých variací takovou, na kterou zrovna máte chuť. Láká vás kombinace cheddaru a nakládané cibule? Sbíhají se vám sliny na cibulový džem nebo domácí chillinézu? To a mnohem více u nás můžete ochutnat. Navíc každý měsíc najdete v menu i něco speciálního. A takovou specialitku rozhodně musíte vyzkoušet.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru