Dekorační prvky k postýlce

Čekáte svého prvního potomka a snažíte se mu připravit krásné místo na uvítanou. Čekají vás ty nejkrásnější chvíle, kdy budete mít strach, budete nervózní a budete strašně šťastní. Vybírání výbavičky pro prvorozeného potomka je krásné. Sledujete nové trendy, co je nového a kde se dá co sehnat. Například výběr samotného kočárku je velmi důležitý. Musíte vědět, kam budete s kočárkem jezdit. Zda plánujete pouze městské výlety nebo se dostanete i do přírody. Zda nebudete chodit jen po lesích a polích. Zvolíte městský kočár nebo naopak kočár terénní, který si poradí s jakoukoliv překážkou.

dekorace

Bude mít kočár více kombinací, nebo pouze jednu. Většinou volíte trojkombinaci vajíčka, korbičky a sporťáku až je dítě větší. Zajistíte tím kočár na delší časové období než jen na to, kdy klidně leží v korbičce.
Pro první dítě je toho potřeba vážně hodně, ale záleží i na malých detailech. Jak to udělat pěkné aby byla postýlka u stěny krásně vyzdobena a cítili byste se moc dobře. Je to naprosto jednoduché. Spousta rodičů volí točící kolotoč nad postýlku, neboť to zlepšuje kognitivní a prostorové vnímání.
Mi se dnes zaměříme na výzdobu prostoru za postýlkou v dětském pokoji. Většinou se volí takové umístění postýlky, abyste měli potomka blízko vaší postele a přitom aby byla postýlka alespoň jednou stranou u zdi. Na zeď se dá zvolit různá výzdoba.

dítě

  • První takovou jsou plyšové obláčky. Kdy si můžete zvolit různé barevné provedení. Vytvoříte tak dítěti krásné nebesa. Jsou Zavěšené na zdi. Nebo si můžete nechat ušít jednotlivá písmena miminka a zavěsit je pomocí malých prádelních kolíků na přírodní provaz
  • Další variantou mohou být naopak věci dřevěné. Takovým příkladem jsou například balonky se jménem novorozence. Doplněné dalšími barevnými balónky. Vyřezávané dřevo je velmi pěkné a některé jsou vybavené krásném barevným pod svícením. Což vytvoří u postýlky jemné osvětlení.
  • Někdy se setkáme i s variantou vlaječek, kdy na každé vlaječce je jedno písmeno, které tvoří jméno miminka. Tato varianta je též velmi pěkná. Barevné kombinace jsou různé a každý si je může zvolit sám.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru