Vybíráme zrcadlo do koupelny

Ukažte nám ženu, která nepotřebuje zrcadlo! Ženské pokolení moc dobře ví, že pohled do zrcadla ji může potěšit, ale někdy i zkazit náladu. Ale za to, zrcadélko, bohužel nemůže. Můžeme si za to my samy ženy. Odlesk je jen naším odrazem a to, jak se cítíme, přesně zachytí. Už vám někdy proletělo hlavou, že vám to dneska sluší, a přitom jste se na sebe podívala právě po probuzení? Vlasy na všechny strany, nenalíčená, a přesto jste tento pociťovala radost a štěstí? Víte proč?

koupelna s kulatým zrcadlem

Protože jste si nepřipustila, že by vám to neslušelo a ani vás to vlastně vůbec nenapadlo. Vstala jste prostě s dobrou náladou a vaše vnitřní já se vám za to odměnilo právě tím krásným ulehčujícím pocitem. Přistupujte v této náladě velmi často před zrcadélko a třeba se stane kouzelným a vždy vám řekne, že vy jste ta nejkrásnější Sněhurka na světě.
Udělejte si radost a takový kouzelný doplněk si pořiďte do vaší nové či rekonstruované koupelny. A máte skutečně z čeho vybírat! Výběr tohoto doplňku nechávají muži na svých ženách a dobře dělají. Protože žena se chce dobře cítit, potřebuje velké zrcadlo, aby zhlédla vše, co zhlédnout potřebuje! Anebo si dopřeje i zrcadlový doplněk se zvětšující lupou na okraji. To proto, aby její make-up byl perfektní!  K tomu lupa zcela jistě výtečně poslouží, nehledě na to, že už někdy potřebujeme brýle a v brýlích se horko těžko dokresluje obočí. Tomu muži prostě nemohou rozumět a ani to po nich nechtějte. A dopřejte si výběr luxusního zrcadla podle vašeho vkusu, a i podle interiéru.

zrcadlo přes celou stěnu koupelny

Je koupelna na menším půdoryse? Pak zvolte pruh zrcadla nejlépe přes celou stěnu a tím interiér opticky zvětšíte. Myslete i na vaše robátka a pořiďte jim zrcadélko nížeji položené, aby i ony měly možnost se samy učesat a budou si tak připadat důležité.
Další tipy: Mohou být ve tvaru nejen obdélníku a kulatá, ale i ve tvaru srdce, nalepovací, s policí, s osvětlením, zrcadlové skříňky, v rámu, pískovaná, frézovaná, ba i s vestavěným rádiem.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru