Zpříjemněte si chvilky v koupelně

Umět si udělat radost, není jen o relaxačních pomůckách jako jsou voňavé pěny do koupele, přírodní aroma olejíčky či rozpustné „bomby“, které obsahují bambucké máslo a vaši pokožku vyživí a zjemní.
Položte se do vany plné voňavé pochutiny a zaposlouchejte se do vaší oblíbené hudby, kterou můžete poslouchat přímo ve vaší koupelně při relaxování ve vaně. Někdo neumí relaxovat v klidu a tichu, ačkoliv je to dobrá průprava pro vyčištění mysli. Není nad uvolňující meditaci, ke které vám vůně, horká voda a ticho mohou jen dopomoci. Ale meditovat se musí umět a někdo k tomu dojde až věkem anebo tuto potřebu necítí.

reproduktor s ekvalizérem

A právě pro tyto divochy, kteří mají rádi neustále vzruch okolo sebe, je zde příjemné zpestření pobytu v koupelně. Nechcete být sami a nesnášíte ticho? Pak při výstavbě nebo při rekonstrukci vaší koupelny objevte, pro vás třeba, úžasnou moderní věcičku.
Nechte si zabudovat do místa vašeho relaxačního prostoru vestavěný zesilovač a podhledové reproduktory s bezdrátovým ozvučením. I když montáž zvládnete v pohodě také vy sami, protože samotná montáž je nenáročná a zvládne ji i amatér. Ozvučení vůbec nebude vidět, a přesto bude fungovat k vaší spokojenosti.

žena relaxuje ve vaně

Pokud přijmete fakt, že ve stropě budou mřížky, které ostatně můžete natřít stejnou barvou, do jaké máte laděný strop nebo koupelnu. Zabudované aktivní ozvučení ve stropě absolutně nenarušuje váš interiér a vy jen uslyšíte linout se hudbu přesně podle vaší chuti. Pak již jen stačí propojit s reproduktory a můžete začít posílat hudbu prostřednictvím stažené aplikace v tabletu, chytré televizi, smartphonu nebo stolního počítače či notebooku. Hudbu můžete zpravidla posílat přes Bluetooth nebo wifi díky zdarma stažené aplikace. Vy si pak sami určíte, jaký play list chcete přehrát anebo si zvolíte vaše oblíbené internetové rádio. A pak si už jen užíváte.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru