Rozmazlete vaši postel

Ptáte se jak? Vyhoďte staré povlečení, které při každém praní přebíráte v ruce a říkáte si: „To by chtělo už nové“. A jděte do toho! Porozhlédněte se po internetu, zajděte do obchodů s nábytkem, s dekoračními látkami nebo vymazlených krámků, kde nabízejí nádherné povlečení na peřiny.
Oblečte vaši ložní deku do měkoučkého mikrovlákna. Máte rádi luxus? Pak volte elegantní satén, který není chladivý, jak se traduje. Kvalitní satén po vás jemně sklouzne a báječně přikryje tak, že se oddáte snům, jen co vklouznete do postele. Máte rádi přirozenost a přírodu? Pro vás bude nejlepší volbou stoprocentní bavlněné povlečení. Neradi žehlíte? Šup s krepem do postele. Nemusíte se vůbec obávat fádního stylu, naopak, dnešní designéři dovedou vykouzlit na všech materiálech překrásné vzory. Vybírejte podle svého vkusu, ale i srdce, je důležité, aby se vám dobře usínalo.

manželská postel osvětlená lampičkami

Při vstupu do ložnice by vás mělo uvítat příjemno a toho docílíte vhodně zvolenou barvou povlečení, nenápadně poházenými polštáři a polštářky, které se budou nenuceně „povalovat“ na posteli. Nemusí být všechny jednobarevné, rozveselte vaši postel, dejte jí novou dimenzi! Možná že pak milování dostane také jiné grády …

manželská postel zastlaná polštáři

Abyste se cítili dobře kdekoliv, a nejen ve vaší ložnici, je třeba, abyste poslouchali vaše pocity. Něco se vám v této místnosti nelíbí, něco vás irituje a vy nad tím stále jen máváte rukou a nevěnujete tomu pozornost? A pořád to není ono? Tak se zastavte, zaposlouchejte se. A změňte to, co se vám nelíbí. Někdy stačí změnit barvu anebo ji naopak sladit, pořídit nový doplněk do ložnice. Anebo sundat záclony, které stejně jen nabírají prach. Manželka na záclony nedá dopustit? Vysvětlete jí, že ji chápete, ale jste alergik, těžko se vám dýchá a nevstáváte po noci odpočinuti. Hlavně mluvte a všímejte si všeho, co vám dělá dobře a čiňte tak.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru