Vana versus sprchový kout

Začali jste s renovací vaší již starší koupelny a přemýšlíte, co pro vás bude lepší? Nemůžete se rozhodovat sami, neboť vaše rodina do toho má taky co mluvit. Každý je pro něco jiného a vy se nemůžete rozhodnout. Zda pořídit sprchový kout nebo vanu. Někteří členové vaší rodiny nedají dopustit na vanu a s ní spojený odpočinek a vy byste rád ušetřil prostor a zvolil prostornější sprchový kout pro dva. V závěru by prostor byl využit asi stejně. Jaké mají výhody sprchové kouty a jaké vany.
 
vana

  • Když proměříte prostorný sprchový kout, který by byl obložený moderními dlaždicemi, aby byla jeho údržba jednoduchá. Na zemi by byl vytvořený odtokový kanálek, který by nijak nenarušoval vaše pohodlné stání ve sprše. Sprchu byste měli připojenou jak na hadici, se kterou by se dalo jednoduše manipulovat, tak na velký vějíř nad vámi. Ten by vám vytvořil krásné sprchování. Zajistil by spoustu padající vody, aniž byste museli něco držet nad hlavou. Napodobil by padající vodu ve vodopádech. Zatímco nastavitelná hadice by vám sloužila k důkladnějšímu opláchnutí některých partií. Je to výhodou i při snadném uklízení a omývání kachliček. Sprchový kout bude z jedné strany prosklený. Tato část vám zajistí jednoduché projití do sprchového koutu, pomocí otevíratelných nebo posuvných dveří. Sprcha vám zajistí rychlé opláchnutí.
  • Na druhou stranu prostorná vana je určena hlavně k odpočinku. Můžete celé své tělo ponořit do horké vody, které můžete provonět esenciálními oleji. Můžete tak uvolnit napjaté svalstvo a vyčistit mysl. Relax je po dlouhém dni důležitý. Můžete si udělat odpočinek, jak se patří. Vzít si zajímavou knihu a sklenku šampaňského s jahodami. Zapálit svíčky a nechat se unést atmosférou.

sprchový kout
Čemu dáte nakonec přednost? Budou všichni členi rodiny spokojeni? Rozhodnutí je na vás. Vana nebo sprchový kout. Relax nebo rychlé umytí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru