Čerstvá káva je nejlepší pochoutkou

Existuje mnoho různých druhů kávy, a pokud si chcete opravdu vychutnat všechny její detaily, rozhodně nekupujte již předem namletou, která je běžně k dostání v kamenných obchodech. Dokonce vás může překvapit i to, že káva, která se prodává nepomletá, nemusí naplnit vaše představy. Ani ona totiž nemusí představovat tu pravou čerstvost. Skutečnou chuť a vůni si vychutnáte u kávy, která pochází přímo z pražíren. Zrnková káva má totiž svůj vrchol v prvním týdnu po svém upražení a pít by se měla až tak po 2-3 dnech, kdy se ustálí reakce v upraženém zrnu. To je potom úplně jiná chuť a balzám na duši.

slevový kod

Využijte přínosný bonus

V současné době se kromě čerstvé kávy nabízí ještě jedna velmi zajímavá možnost, jak si zakoupit kvalitní nápoj a potěšit tak i svoji peněženku. Stačí totiž si vybrat kávu podle svých představ nebo priorit a využít výhodně slevový kód na čerstvou kávu. Neměli byste váhat, protože tato nabídka je samozřejmě časově omezená a i proto, že nyní je káva za dobrou cenu, než podlehne jistému navýšení. Ostatně jako bohužel všechno kolem nás. Slevový kód na čerstvou kávu se vyplatí, a když ho propojíte ještě s další výhodnou nabídkou, tak můžete udělat radost i někomu z vašich blízkých.

kávový zrna

Nejlépe hodnocená káva

Arabika Rwanda Motherland je skutečnou perličkou, kterou nabízí Káva Monro. Za vše hovoří její ocenění Cup of Excellence, a to již od roku 2008. Můžete si tak vychutnat speciální 100% Arabiku s dokonale vyváženou chutí červeného jablíčka, kakaa a oříšků. Když zavřete oči, tak vám čichové buňky zaznamenají velmi příjemnou ovocnou vůni, ale dokonce v ní poznáte i náznak ořechového a čokoládového aroma. Právě díky slevovému kódu si lze vychutnat tento skvost za velmi dobrou cenu a udělat si tak příjemnou chvilku u šálku kávy. Přirozeně si můžete vybrat jinou čerstvou kávu z bohaté nabídky, kterou vám přináší pražírna Káva Monro.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru