Nový fenomén si získává více uživatelů

Skutečně u každého objektu, kde byly děti, stála nadzemní konstrukce a z ní se ozývaly hlasité projevy smíchu, radosti a křik vesele poskakujících dětiček. Je pravdou, že tyto trampolíny jsou stále aktuální a v dostatečné míře k vidění. Nicméně se začínají objevovat novinky, a není divu, protože výrobci rozhodně nespí na vavřínech a snaží se nabídnout svým zákazníkům něco zajímavějšího, a jak to vypadá i bezpečnějšího. Jestli si myslíte, že děti nebo dokonce i dospělí jedinci budou ochuzeni o radostné skotačení, tak opak je pravdou. Nyní jsou v nabídce daleko bezpečnější verze a jedná se o zapuštěné trampolíny. Ani v tomto případě není nabídka na trhu nijak omezená a lze si vybrat z různých velikostí. Je ale pravdou, že má své výhody, jelikož děti nepotřebují ochrannou síť, žádné schůdky a svoji zábavu si stejně tak dostatečně užijí.

trampolína do země

Bezpečnost na prvním místě

Pokud se podíváme na produkt podrobněji, tak samozřejmě je vyroben z kvalitního a bezpečného materiálu, který umožní zcela bezchybný pohyb. Jak sám název napovídá, tak je zapuštěná trampolína zároveň se zemí a její široké dvoukónické pružiny zaručují vysoký a pohodlný odraz. Dá se spolehnout na velmi pevný a skutečně robustní kovový rám, což zase přináší jistotu, že trampolína bude mít delší životnost i v těchto podmínkách.

trampolína

Ani v tomto moderním modelu nechybí kvalitní ochranná síť a kryt pružin, tudíž se nemusí nikdo obávat, že by při skoku s nimi přišel do kontaktu a mohl se stát úraz. Určitě jsou skvělé i bezpečnostní dlaždice, které jsou dalším ochranným prvkem pro skákající. Jsou protiskluzové a mezi nimi může prorůstat tráva, což zapříčiní, že časem se stanou neviditelné, přesto stále funkční.

Pokud uvažujete o koupi trampolíny, poté zvažte možnosti, které vám oba dva typy trampolín nabízejí. Ale jak se poslední dobou jeví, tak větší zájem začíná být u zapuštěných trampolín, které jsou bezpečné a nenápadné.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru