Svatební den, na který nezapomenete

V dnešní době je velká svoboda v tom, že si můžete vybrat jakékoliv místo, kde můžete uspořádat svoji svatbu. Dokonce není problém si zarezervovat různé prostranství, své ano si můžete říct na louce, farmě, zámku, klidně u lesní kaple nebo na statku. Pokud se rozhodnete pro oblast Moravy, tak rozhodně taková správná svatba na jižní Moravě by mohla být klidně v prostředí Vinařského dvora na faře, v Ivani. Pálava je samozřejmě místem nádherných, rozsáhlých vinic a tak i zde by vás neminulo toto okouzlující místo. Navíc zde si můžete zajistit svatbu na klíč, kterou si tak užijete plnými doušky.

novomanželé

Romantika na Pálavě

Není nic krásnějšího, než bezstarostné, radostné tváře, které si s láskou slibují věrnost a oddanost na celý život. A samozřejmě když k tomu nechybí výhled do krajiny, která si zaslouží obdiv. Poté taková bezstarostná svatba a jižní Morava je ideální kombinace pro tak významný den. Samozřejmě si můžete vybrat své zázemí pro tento významný okamžik i na farské zahradě, kde budete obklopeni historickými zdmi, které dodají jisté kouzlo a romantiku. Možná dáte spíše přednost svatbě v kostele, protože to má pro vás ještě daleko hlubší význam a slib před Bohem je pro vás prioritním. Rozhodně tak není problém si zarezervovat svatbu v kostele sv. Bartoloměje. Ten je významnou kulturní památkou v České republice. Zde lze dokonce i zařídit výjimku, že se nemusí jednat pouze o církevní sňatek.

svatební den

Zábava po svatebním obřadu

Bez některých tradic se svatba neobejde a rozhodně svatební hostina a zábava k tomu patří. Poté snadno můžete využít nově vybudované a opravené prostory Vinařského dvora, kde si vše můžete vychutnat plnými doušky. Profesionální tým personálu se postará o vše podstatné, aby vám nic nechybělo, a svůj svatební den jste si skutečně užili. Tak nezapomeňte. Jižní Morava je vždy krásným místem pro váš výjimečný den.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru