Solná lampa zažene stesk a úzkosti

Nevěříte? Zkuste a třeba uvěříte. Růžové svícny solných lamp by neměly chybět v žádné domácnosti. Kromě toho, že působí velmi dekorativně, dokážou zapůsobit i na naši psychiku, kterou má většina lidiček narušenou. Narušenou v tom smyslu, že jsou lidé přepracovaní, nedokážou se odtrhnout od práce, mají pocit neustálé „zaúkolovanosti“ a nestíhání. Po příchodu ze zaměstnání domů neustále myslí stále jen na práci a na to, co nestihli udělat a zařídit. Nejsou tak přítomni pro svého partnera, ani pro své děti. Anebo nás trápí smutek z něčeho, co nedokážeme přijmout ani změnit a neustále se točíme v bludném kruhu stále dokola.

samostatně stojící solná lampa

Máme pro vás radu, která by vám mohla pomoci. Ale jen za předpokladu že i vy sami chcete něco změnit a dokážete pro to něco málo udělat. Pro začátek byste si měli udělat čas a chvíli jen a jen sami pro sebe. Najděte si ve svém těžkém dnu plném práce chvilku pro sebe, kdy nebudete skutečně NIC dělat. Jen sedět, mlčet a vnímat světlo, které vyzařuje solná lampa. Zapalte svíčku a vložte ji do solné lampy a pak se jen dívejte na tančící světlo a světelné paprsky, které pronikají skrze krystaly soli a vyzařují úžasnou léčivou energii.
Jestliže potřebujete větší pomoc, pak si pořiďte přímo solitéry, které mají váhu až třicet kilogramů. Větší solná lampa vyzařuje větší sílu a energii, kterou budete přijímat všemi buňkami vašeho těla. Ale jak bylo řečeno výše – musíte být přesvědčeni, že něco ve svém životě chcete změnit. Jen tak budete moci přijímat novou čistou energii a příliv síly do vašeho vědomí.

různé tvary stolních solných lamp

Pro zajímavost – solné lampy nejsou jen růžové, ale mohou být různě barevné. Proto volte tu barvu, kterou vy zrovna potřebujete. Už chromoterapie pracovala s účinky barev, stejně tak s nimi pracují i solné svícny. Vámi zvolená barva může vysílat uklidňující terapii, relaxační anebo léčivou.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru