Pohodlné parkování u letiště v České republice i v zahraničí

Jedním z problémů, který většinou řešíme při odletu z České republiky, je parkování našeho vozidla právě po dobu naší nepřítomnosti. Tento problém dosahuje největších rozměrů zvláště v době letních dovolených. Pokud využijete parkování u letiště, zbavíte se hned několika starostí.

  • Mnoho lidí totiž raději volí dopravu pomocí taxislužby nebo požádají některého svého známého.
  • Je to naprosto zbytečné a vaši situaci to může celkem zkomplikovat.

Nejlepší variantou je, pokud se můžete spolehnout sami na sebe. Navíc zaplatíte zbytečně v podstatě čtyři cesty. Ve finále tedy zaplatíte více než když využijete zmíněné parkování u letiště.

parkování u letiště

  • Zcela jasná je pochopitelně také úspora času a nervů při obavě, jestli na letiště dorazíte včas.
  • Při příletu zpět se budete obávat, jestli na vás váš známý nezapomněl.

Komplikace také mohou nastat díky zpoždění letu. A tak bychom mohli najít ještě celou řadu důvodů, proč je ponechání vašeho vozidla na parkovišti poblíž letiště výhodné a praktické.

  • V současné době je možné si vybrat z několika parkovišť, která se nacházejí v blízkosti letiště a nabízejí krátkodobá i dlouhodobá stání.
  • Mezi další vítané služby patří transfer na letiště a z letiště zdarma.

Systém parkování Parklot

Díky internetu jsou některé záležitosti v současné době mnohem jednodušší. Patří sem také rezervace parkování u letiště, kdy si vše z pohodlí vašeho domova nejen s časovým předstihem zjistíte, ale také si zarezervujete vhodné místo. Lze také předem zaplatit.

parkoviště u letiště

  • Při příjezdu na parkoviště pak stačí pouze ukázat příslušné potvrzení v elektronické nebo tištěné podobě a můžete v klidu a bez zbytečného stresu zaparkovat.

Veškeré tyto výhody nabízí jednotný rezervační systém Parklot, který sdružuje několik letištních parkovišť na jednom portálu. Tím pádem je výběr velice zjednodušen.

  • Parkování pomocí tohoto systému se ale netýká pouze parkoviště u letiště v Praze.
  • Rezervaci a všechny výhody můžete využít také při parkování u letiště v Brně nebo Ostravě.

Ale ani to ještě není vše. Portál Parklot disponuje možností rezervace na letištních parkovištích v Polsku (Wroclaw, Katovice, Krakov) nebo na německém letišti Berlín – Brandenburg.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru