Bohatý výběr kvalitních produktů na míru

Je pravdou, že do bytového textilu patří poměrně rozsáhlý sortiment. V tomto pojmu naleznete širokou škálu produktů do kuchyně, koupelen, ložnice, obývacích pokojů a podobně. Bytový textil na druhou stranu naleznete jak ve svých domovech, tak v různých ubytovacích či stravovacích zařízeních i dalších firemních prostorách. Ručníky, utěrky, povlečení, záclony, voály a mnohé další. Ani v dnešní době moderních technologií nestojí stranou záclony, které stále umí pozvednout místnost do elegantní podoby. Nicméně i zde se doba posunula pěkně kupředu a je na výběr poměrně rozsáhlý výběr různých délek i šířek, tvarů či vzorů. Každý si může zakoupit hotové záclony, které rovnou pověsí.

záclona nadela

Zastávka u oken

Zútulnit místnost lze nejen záclonami, ale samozřejmě doplnit je mohou rovněž závěsy na okna a ani v tomto případě to nebudete mít lehké s výběrem. Výhodou je, že si lze zakoupit odpovídající závěsy podle vlastních představ a vystřídat je, čímž si vytvoříte pokaždé jinou atmosféru a prostředí. Čeká na vás celá řada různých závěsů, jemné, hrubé, pestrých barev, ale také zatemňující, které oceníte zvláště v době, kdy potřebujete rychleji usnout a odpočinout si. Ač se to nezdá, tak právě zde vás překvapí jejich vlastnosti. Umí totiž tlumit zvuky a dokonce oceníte jejich termoizolační vlastnosti, díky kterým budete šetřit i energii.

záclona karol

Kouzlo voálů

Pokud zrovna nejste příznivci záclon, tak můžete vyzkoušet krásu voálů. Zútulní domov a skvěle propustí dostatečné světlo do místnosti. Zakoupit si můžete hotové voálové záclony, které si velmi snadno vyberete z mnoha různých motivů a rozměrů. Mnohdy jsou zdobené krajkou, barevnými vzory, které se poté hodí přímo do kuchyně nebo s lemovkou, která dodá kouzlo voálům. U některých typů máte součástí celého setu i nádherné manžety na stažení záclonek. Bytový textil skutečně nabízí nejen mnoho zajímavých produktů, ale předně vkusných a praktických doplňků.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru