V čem spočívají výhody nebankovních půjček se zástavou nemovitosti

Nejen pro mladé – půjčit si peníze není dnes ničím neobvyklým, ovšem největší brzdou veškerých úvěrů je zejména vyšší úroková sazba a zúžený limit v délce splatnosti. Zástava nemovitosti však v tomto směru zcela mění situaci, protože záruka nemovitostí je pro věřitele zárukou nejvyššího stupně. Může si proto dovolit nastavit vám nízké úročení i nižší splátky, než jaké jsou obvyklé u jiných institucí a typů úvěrů, což zároveň umožňuje protáhnout časové období splácení dlužné částky až do třiceti let. Proto se tyto typy půjček jeví nejvýhodnějšími zejména pro mladou generaci.

půjčka

Myslete na zadní kolečka – vzít si úvěr je oboustranný závazek, věřitel vám zajistí obnos a podmínky pro jeho získání, a vy musíte dodržet smluvní ustanovení. Každý proces uzavírání půjček by proto měl být veden s chladnou hlavou a s rozmyslem. Výhodné je to zejména v situacích, kdy jste jistými budoucími dědici určitého jmění a chcete si svůj životní standard vylepšit již nyní, a kdy je v budoucnu reálná šance úvěr splatit předčasně.

Snadné a rychlé vyřízení půjčky nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti se vyřizují již do dvou kalendářních dnů bez dokládání a prokazování stohů různých dokumentů. Tím se výrazně liší od bankovních služeb.

investice

A co podnikatelé

Podnikatelské úvěry nabízí i bankovní instituce, ovšem připravte se tu na řadu úskalí, zejména pokud jste pro ně problematický klient a jste uvedeni v registrech dlužníků. Nebankovní podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti je jednou z cest, jak urychlit vytvoření hmotného základu pro vaši osobní vizi, ať už jste si vytyčili jakýkoli způsob živnostenské činnosti. Platí zde podobná pravidla, jako pro úvěry ručením nemovitostí určené fyzickým osobám, včetně prodloužené doby splatnosti, výhodného pevného úročení, transparentních podmínek při rychlém sjednávání úvěru a také možnosti dluh splatit v předčasném termínu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru