Kdy se vám hodí profesionální služba vyklízení bytů a nebytových prostor

Máte k pozůstalému osobní vztah – dědictví po zemřelém je poměrně běžná forma vyklízení nemovitostí Praha. Velmi často se stává, že je úmrtí náhlé, a byt tak zůstává prakticky nezměněn od doby, kdy jej jeho majitel opustil. Zde se nabízí svépomocná akce s rodinnými příslušníky, ale ne vždy to probíhá podle vašich představ – výraznou brzdou je totiž osobní vztah k zemřelému a pobyt v takovém prostředí může u citlivých povah vyvolat značné deprese a úzkost. Přenechejte raději tuto práci lidem z firmy Chci vyklidit, kteří nebožtíka osobně neznali, a budou se k tomuto majetku chovat zcela neutrálně.

vyklízení

Vyhořela vám rekreační chata – Zita Kabátová ve filmu „Kulový blesk“ zmiňuje, že je lepší vyhořet než podstupovat takové stěhovací martyrium, ale to byl jen žert. Kdybyste totiž zažili skutečný požár a likvidaci následků škod, uronili byste nejednu slzu. Ve skutečnosti jde o jednu z nejobtížnějších akcí pro vyklízecí firmy a buďme rádi, že se toho zhostí.

Vyklízení před stěhováním – zakoupili jste byt v bytovém domě a domluvili jste se s bývalým majitelem, že tu může ponechat veškeré vybavení, pokud je pro něj komplikované zajištění odvozu či vyklizení prostor? Pak z toho můžete i něco vytěžit. Až byt převezmete, provedete probírku věcí, a co se vám hodí, dáte stranou, pečlivě označíte, aby tu nedošlo k nedorozumění, a pověříte vyklízecí firmu tím nejobtížnějším – pracným výnosem a odvozem starých koberců, nábytku, spotřebičů a někdy i zaplněných sklepních kójí různým zaprášeným harampádím, kam se vám ani nechce strkat nos.

stěhování

Skladové prostory – vyklízení skladových prostor, případně různých objektů typu staveniště či výrobních zázemí bývá náročné jak na objem vyklízených předmětů, tak i na jejich složení. Často se tu setkáváme se sutinami, nebezpečnými chemikáliemi, průmyslovým odpadem, kovovým šrotem a někdy i napadenými materiály plísněmi a hnilobou.

Velkokapacitní akce a živelné pohromy – nestává se to sice příliš často, ale i toto patří k pracovním náplním profesionálů, kteří se zabývají komplexním vyklizením i úklidem veškerých prostor. Jedná se například o náročnou rekonstrukci několika desítek kanceláří v administrativních budovách, rekonstrukci a výstavbu nemocnic či lázeňských zařízení, ale i o neočekávané situace při živelných pohromách, jako jsou povodně, tornáda a vichřice.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru