Architekt pro realizaci každého vašeho přání

Architektura a umění k sobě odnepaměti patří. Zkušený architekt dokáže vytvořit i z fádního prostředí krásné a fungující místo pro život. Umí objevit a vytvořit krásu i tam, kde bychom to nečekali. Každý architekt by měl umět snoubit stavbu s okolním prostředím tak, aby bylo dosaženo dokonalé harmonie.

  • Můžete se na nás obrátit s požadavkem na vytvoření projektu jakéhokoliv druhu stavby.
  • Poradíme si s rodinnými a bytovými domy běžného i atypického architektonického pojetí.

návrh

Architekt v Kutné Hoře pochopitelně nemá problém ani s moderní či historickou stavbou. A to jak bytového, tak administrativního charakteru. Zabýváme se také stavbami určenými pro obchod, služby nebo podnikání. V našem portfoliu najdete rovněž rekonstrukce strohých i náročně vystavěných sakrálních budov či památkově chráněných objektů.

plánek

Jak bude návštěva u nás probíhat?

Rádi vás přivítáme v našem ateliéru Architekt Hladík, který najdete v kouzelné části města Kutná Hora, přímo proti rybníku Haering. Ateliér je snadno identifikovatelný. Na první pohled vás totiž zaujmou moderní dřevěné stínící prvky, které mají za úkol působit na naše klienty jako vizitka našeho umění.

  • Při úvodní konzultaci nám sdělíte svá přání a představy a my na jejich základě vytvoříme projekt.
  • Nabídneme vám možnosti řešení a provedeme vás celým zamýšleným procesem realizace.

Jestliže se chcete o naší práci dozvědět trochu více, pak stačí navštívit kupříkladu historicky cennou bývalou faru ve Stříbrné Skalici, kterou jsme adaptovali na čtyři samostatné bytové jednotky. Dalším naším projektem je obnova kostela sv. Prokopa v Chotouni. Tato historická památka pochází z počátku 18. století a realizoval ji slavný architekt Jan Blažej Santini-Aichel.

  • Při naší vzájemné konzultaci vám také můžeme poradit, kde se dají ušetřit náklady, aniž by konečný výsledek, jakkoliv utrpěl.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru