Manžel sabotuje malování bytu? Pozvěte k vám domů „hodinového manžela“!

Jsou ženy, které bytostně nesnášejí, když nábytek v obýváku stojí tak jak stojí celý rok, a proto se následující rok pouštějí do – podle jejich názoru – nezbytných změn. Manželé, po příchodu ze zaměstnání si nejsou mnohdy jisti, zda se vůbec vrátili domů, protože byt prostě a jednoduše nepoznávají. Ženy jsou schopné čehokoliv, a kdykoliv a když se taková dračice rozhodne, že změní pořádek a lad obýváku, tak to prostě udělá a netrvá jí to ani dlouho. Ženské pokolení je naprosto jiné než mužské, a proto moudrá žena, která chce jakoukoliv změnu, ví, že manžela na ni musí zpravidla dlouho připravovat, jelikož on se do provedení úprav určitě a dozajista nepohrne s nadšením.

plánování úprav s hodinovým manželem

Jen si vzpomeňte, jak dlouho už své drahé polovičce neustále předhazujete, že je třeba vymalovat celý byt. Malování muži většinou nesnášejí a odpovídají pravděpodobně všichni stejně: „Vždyť je to ještě dobré“. Stejně tak se vás ptají, proč ZASE pulírujete ta okna, když je přes ně ještě vidět.
Jestliže domácnost oplývá klasickým mužským protějškem, není divu, že leckterá manželka se sama pustí do díla za pomoci svých kamarádek nebo si zjedná pomoc hodinového manžela. Ten je dneska prostě k nezaplacení a bývá miláčkem všech žen. Hodinový manžel totiž neodmlouvá a dělá, co mu řeknete.

přesýpací hodiny, běží čas

Také si za to zaplatíte. Ale – vyplatí se to. A s jeho pomocí přestěhujete nábytek a vymalujete obývák jedna radost. Než se váš muž vrátí z práce, máte hotovo. Šikulky si objednají předem a naplánují dodávku nového kusu nábytku přesně na ten daný den „D“. Jsou schopné i změnit celkový design, obléknout polštářky a koupit koberec v jiné barvě a ladit obývák zase do jiných dimenzí. Někdy je potřeba provětrat nejen šatníky, ale i obýváky! A milé ženy, máte-li tento pocit, jděte do toho a nezapomeňte, že na trhu jsou k dostání i poklady, jako jsou hodinoví manželé! A spěchejte, běží vám čas.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru