Obklopte se fotkami a vzpomínejte

Mnozí stylizují obytné místnosti svého bytu či domu a ladí do barev, tak aby byly i místnosti vyvážené a harmonické, takže jim doma všechno „šlape“ a jsou spokojeni. Jistě je to pěkné, když se doma dobře cítíme, ale nechybí nám někdy „srdeční záležitosti“ …? Stěny jsou plné originálních obrazů, za vitrínami se kupí sbírky starožitností, ale nikde nevidíme alespoň jeden obrázek ze života rodiny, který by dýchal a dával právě to srdíčko vašemu obývacímu pokoji.
Porozhlédněte se po stěnách, jestli jim něco nechybí a vytvořte si pro radost rodinnou fotogalerii. Pokud jste inovativní, nebudete mít problém seskupit fotografie a různé drobné předměty, kterými svou novou výstavku ozvláštníte.

klasické staré fotografie a vzpomínky

Jestliže si netroufáte sami na tuto „výrobu“, pak prolustrujte internet, kde najdete spoustu barevných či dřevěných rámečků nebo jich je víc pospojovaných k sobě a doplňte fotografiemi, které vám budou připomínat chvíle, na které byste nechtěli zapomenout. Pravda, v dnešních moderních rodinách už se fotky nenosí a ani nenacházejí, ale není to škoda? A když už jste zapřisáhlí odpůrci starých časů, tak instalujte na poličku či na parapet alespoň digitální rámeček, který načasujte a bude vám promítat vaše vzpomínky. Vdechněte do vašeho domova život. Obklopte se fotografiemi dětí, když byly malé, porovnávejte je s jejich fotkami z dospělosti a radujte se z hezkých vzpomínek.

domácí fotogalerie vyrobená z fotek

Prarodiče tento problém nevnímají, protože mají obývák zpravidla zaplněný fotkami vnuček a vnoučků, jelikož jsou obdarováváni každý rok fotoknihami či kalendáři s jejich vnoučaty. Takže u babiček je zase naopak „převnukováno“, ale i tak si určitě prarodiče s láskou prohlédnou fotky vašich dětí a vrátí se do vzpomínek na své mládí. A rozjímání a chvilka klidu a pohody je dnes právě to, co nám všem většinou chybí. Navraťte se proto nejen k harmonii barev ve vašem obýváku, ale hlavně k harmonii v duši, kterou si vytvoříte báječnými fotkami, na nichž můžete spočinout zrakem. Prostě jen tak. Zavzpomínat si a alespoň na okamžik se zklidnit.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru