Zdravotní aspekty přináší i bidetové sedátko

V dnešní době se už běžně setkáváme v moderních domácnostech nejen s obvyklou toaletou, nýbrž mladí lidé volí raději sprchovací bidet. Tam, kde nemáte možnost ať zrovna finanční nebo prostorovou anebo časovou – je nasnadě na toaletní mísu namontovat elektronické bidetové sedátko, které vám udělá tu samou službu, jakou by udělal nový bidet. Nebude to sice tak komfortní, co se vzhledu týče, ale naprosto hygienicky pomůže ošetřit vaše intimní partie a o to tu hlavně jde.
Díky napevno uchycenému postrannímu panelu můžete korigovat způsoby komfortního mytí i sušení. Tvar sedátka musíte volit dle toalety, kterou máte doma – je důležité udat prodejci všechny potřebné rozměry a velikost toaletní mísy, aby pak sedátko skutečně dobře „sedlo“.

renovace koupelny a toalety

Sedátko dobře a rychle nainstalujete na stávající toaletní mísu podle přiloženého českého návodu k použití. Vždy se ujistěte, zda je přiložen instalační návod v češtině! Vyhřívané sedátko vám umožní masážní i pulzní mytí, instantní ohřev vody a tím i spoří elektrickou energii. Dle své libosti volíte až pětistupňový tlak vody, takže se nemusíte obávat, že mytí bude pro vás či partnerku nebo dokonce pro vaše děti nepříjemné. Začněte postupně od prvního stupně a sami si vyberte, který stupeň tlaku vody vám zcela vyhovuje. Teplota vody se pohybuje v pokojové teplotě do 38 stupňů Celsia a je až čtyřstupňové. Bidetové prkénko je vyráběno v antibakteriální úpravě, snadno ho sejmete a opláchnete, takže údržba je velmi jednoduchá. Samozřejmostí je soft lid, tj. zpomalovač – pomalé automatické sklápění sedátka. V příslušenství se nachází i teplotní pojistka s teplotním spínačem a také karbonový deodorační filtr, takže už žádné spreje a vonítka nebudete na vaší toaletě potřebovat.

zásoby toaletního papíru

Proč lidé instalují bidetová antibakteriální prkénka? Nemohou si dovolit celkovou rekonstrukci a vyměnit stávající toaletu za sprchovací bidet. Ale chtějí využívat všech výhod, které jim dnešní doba přináší. Je pohodlné, přináší až neskutečný komfort a jeho přínos po zdravotní stránce je vysoký (prevence hemeroidů, naprostá čistota a hygiena).

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru