Čemu dáváte přednost

Viděli jste již spoustu koupelen, ale stále se nemůžete rozhodnout, jestli jste raději pro sprchový kout nebo pro vanu? Rádi vám dáme pár zajímavých rad. Nebudeme nic odsuzovat, jen se budeme snažit vyzvednout to nejlepší z obou možných variant. Každý člověk je jiný a každý si potrpí na něčem jiném. Někdy vám ovšem malé prostory nedopřejí to, po čem toužíte.


vana

Začneme sprchovým koutem. Některé jsou krásné a mohou být obložené různými kachličkovými varianty. Nemusíte mít klasické sprchové kouty, ale něco víc. Stačí si jen rozšířit obzor na webu. Kde máte miliony inspirací a aktuálních trendů. Já osobně dávám přednost sprchovému kouty, který je větší, aby se v něm člověk mohl otočit nebo aby se do něj vlezli rovnou dvě osoby. Někdy, je to výhodou, když chcete okořenit sexuální vztah. Společné umývání může být velice zábavné. Většinou se volí posuvné skla, která jsou dobře izolovaná, aby se voda nedostala ven. Žádná vanička na spod, jen dlážděná zem a odtokový kanálek. To jsou ty pravé sprchové kouty. Sprchová hadice a velká sprcha, která zajistí padající déšť. Co na to říkáte?


sprchový kout

Druhou variantou je prostorná vana. Vana je určena pro relaxaci a odpočinek po náročném dni. Spousta lidí umí odpočívat. Dopřeji si vonnou terapii u sebe doma. Neboť do koupele přidávají různé aromatické soli, oleje a pěny. Zapálí si svíčky a vytvoří příjemnou atmosféru. Pak už jen sklenka dobrého vína a zajímavá kniha. Tělo, hlava a svalstvo se při koupeli krásně uvolní. Vyčistíte si myšlenky a užijete si chvíli jen sami pro sebe. Na vanu musíte mít dostatek místa. Bez něj to nejde.

Když máte dostatek místa, můžete volit obě varianty neboť, každému členovi rodiny může vyhovovat něco jiného. Muži většinou preferují rychlou sprchu, zatímco ženy teplou koupel. Jak jste na tom vy a čemu dáváte přednost? Obě varianty mají své kladné i záporné body.


Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru