Umíte ve vaně odpočívat?

Plánujete novou koupelnu a stále se rozhodujete co pořídit a kam co umístit? Vůbec s tím nespěchejte. Dokonalá koupelna se musí pečlivě promyslet. Myslete na to, že to bude vaše místo relaxace a odpočinku. Někteří lidé na dlouhé máchání nejsou a vystačí si pouze se sprchovým koutem. Rychle se opláchnout a už mít klid například u televize. Pak jsou ale lidé pro které koupelna znamená hodně. Nikdy by si nenechali ujít možnost si pořídit velkou vanu, ve které budou odpočívat a užívat si chvíle klidu. Doslova, i do písmene si to umějí užívat. Napustí si vařící vodu a pak do ní zaplují. Rádi si dopřejí krásně voňavou koupelovou sůl, která provoní celou místnost a zanechá vám příjemný pocit na kůži. Ovšem musíte koupelové soli vybírat důkladně. Ne každá je kvalitní a na přírodní bázi. Kombinací vůní je několik.


koupelna

Například měsíček s pomerančovou kůrou, který má omlazující účinky. Zjemňuje pokožku, čistí a zvláčňuje pleť. Tvrdá kůže se zjemní. Samotný pomeranč má antiseptické účinky. Dobře potlačuje stres, smutek, úzkost, strach, nervozitu a nespavost. V bylinkách je síla.

Další rozšířenou koupelovou solí je meduňka. Meduňka má osvěžující a čistící účinky na problematickou pleť. Jak už je o ní známé krásně uklidňuje, mírní stres a deprese. Umí toho daleko více.

K voňavé a teplé koupeli nesmí chybět svíčky a oblíbená kniha. Spousta lidí umí relaxovat a koupele si užívají. Dokážou v nich strávit několik hodin.


koupelová sůl

Dále v koupelně nesmí chybět obrovské zrcadlo, neboť po ránu a i během dne u něj trávíme dost času. Krčit se u malého zrcadla není dobré. Umyvadlo pro jednoho či dva, podle velikosti koupelny. Někteří lidé volí obě varianty. Jak sprchový kout, tak prostornou vanu. Ovšem někdy nemáte dostatek místa, abyste si mohli dovolit obojí a tak musíte volit. Plánování koupelny je složité, ale výsledek je k nezaplacení. Na nic nezapomeňte.


Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru