Vyprané prádlo rovnou do skříně

Ještě před několika lety by si hospodyňky nedokázaly představit, že během krátké doby prádlo vyperou a ihned složí do skříně. V současné době je to zcela normální a dokonce to není ani žádné kouzlo. Výhody expresního sušení přináší pračky se sušičkou, které jsou velkými pomocnicemi v domácnosti a oprávněně zaujímají přední místo. Navíc jak se zdá, jsou i častým vyhledávaným sortimentem.

pracka-se-susickou-pracka-se-susickou-aeg-l9wbe49w-a-9-6-kg-vada-vzhledu-oderky-original-1735875

Důvodů je hned několik:

  • Prádlo je vyprané a rychle usušené. Díky kombinaci praní a sušení dokonce není potřeba ani prádlo věšet na sušák.
  • Potřebný kousek oblečení je špinavý? Nevadí, vždy stačí zvolit vhodný program a během chvíle se dá obléknout.
  • Konec dlouhého stání se žehličkou u žehlicího prkna. Některý materiál sice bude vyžadovat ještě úpravu, ale bude se jednat o minimum toho, než kdyby pračky se sušičkou nebyly k dispozici.
  • Po vyjmutí prádla ze sušičky lze většinu oblečení ihned složit do skříně, protože je suché.
  • V zimním období nebude zapotřebí věšet prádlo na sušák. Tím vzniká jistá vlhkost v bytě a častokrát je důsledkem tvorby plísní. Díky sušičce bude v bytě vždy ideální teplota.
  • Je prokázáno, že díky vyšší teplotě uvnitř sušičky jsou zničeny viry a bakterie.
  • Prokazatelně šetří čas i práci.

susicka-pradla-susicka-pradla-lg-rc81v9av2w-a-8-kg-original-1417539

Výrobci nabízí bohatý výběr možností

Pokrok se zastavit nedá a to platí i v případě výběru sušiček. Pro někoho, kdo nemá příliš mnoho místa v koupelně, se vyplatí si pořídit 2v1, což je v podstatě pračka se sušičkou. Pokud již někdo pračku má a touží po sušičce, tak si může zakoupit samostatnou sušičku. Ta může být v podstatě stejně velká jako pračka a dá se prakticky postavit kamkoliv. Některé vynikají chytrými funkcemi, které se dají ovládat i přes aplikaci. Určitě je důležité si zvolit správnou kapacitu, rozměry, hlučnost, energetickou účinnost a další důležité parametry, které by ovlivnily celkové používání. Jedno je již teď jisté, se správnou sušičkou bude každý nadmíru spokojený.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru