Koupelna s životem

Zařizujete novou prostornou koupelnu a přemýšlíte, co všechno do ní pořídit. Jak si pohrát s dekorací. Budete směřovat vzhled do jednoho odstínu, nebo se necháte unést a zakombinujete více barev? Možností je mnoho a záleží jen na vás, jakým směrem se pustíte. V dnešní době je moderní využít vzhled přírodního materiálu. Například zakombinovat krásné dvojité umyvadlo do masivního dřeva, ze kterého si necháte udělat krásný kus nábytku. Můžete využít některý z vašich starých stromů, které se vám na pozemku nehodí. Masivní dřevěný nábytek dodá vaší koupelně jedinečnost. Dále se dá koupelna doplnit o jemné betonové prvky.

květiny

Můžete obložit sprchový kout obkládačky, které budou imitovat beton. Krásná přirozená krása dřeva a chladného betonu. Koupelna samozřejmě nevynikne bez toho správného osvětlení. Dají se použít různé variace. Můžete se nechat inspirovat různými wellnessovými centry a pořídit si jako podpůrné světlo hvězdnou oblohu nebo stěnu. Tento druh osvětlení vám vykouzlí příjemné a odpočinkové prostředí, Kterém koupelny jsou. Jen představa, jak si napustíte horkou vanu provoněnou esenciálními oleji nebo přírodními soli do koupele. Když se po těžkém dni v práci můžete naložit do teplé koupele a nechat starosti bokem.

odpočinek

Můžete odpočívat a užívat si kouzelného a prostorného místa vaší koupelny. Vzít si knížku a skleničku dobrého vína a užít si chvilku jen sami pro sebe. Relaxace a odpočinek vám dodá energie, vyčistí hlavu a uvolní napjaté svalstvo. Vytvoření jedinečných prostorů koupelny je základem. Koupelnu můžete doplnit živou rostlinou. Musíte volit takovou, které nepotřebuje příliš světla a její péče nebude náročná. Příkladem je například Zamiokulkas nebo Lopatkovec. Nebo některý druh kaktusů. Koupelna prokoukne a získá trochu života. Vytvořte si koupelnu, ve které se budete cítit dobře a budete v ní rádi odpočívat a relaxovat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru