Jarní věnec na dveře

Jarní dekorace v oživení vašeho domova. První věcí když k vám někdo přijde na návštěvu, tak uvidí vstupní dveře. Dodejte jim trochu života a uvítejte jarní dny. Není to nic složité, výrobu jarního věnce zvládne každý. A když si ho vytvoříte sami, budete mít radost z dobře odvedené práce. Můžete volit buďto variantu se živými květy nebo zvolit něco jednoduššího doplněného umělými květy.

umělý věnec

  • Živé věnce jsou krásné, ale taky nepraktické. Ovšem záleží z čeho je děláte. Když budete volit živé jarní květiny, jako jsou tulipány a podobně musíte počítat, že vám věnec dlouho nevydrží. Po tom nikdo netouží dělat každý týden nový. Proto je lepší volit materiál, jako jsou větvičky Eukalyptu. Mají krásný tvar zelenomodrého listu a vydrží dlouho i bez vody. K větvičkám už bych volila jen něco drobného jako je jemný hnědý větvičkový věnec. Do kterého zapleteme Eukalyptus. Doplníme například bílým silným provazem nebo můžeme zvolit tenčí lano. Nebo provaz můžeme vynechat a jen doplnit slámovou mašlí. Určitě bych se ubírala do přírodního materiálu. Nic umělého nebo plastového. Když už zvolíte živou variantu. Eukalyptové věnce jsou krásné a velmi elegantní. Uchvátí vás i svou povzbudivou vůní.

věnec

  • Když budeme volit variantu z umělých květin. Můžeme se trochu rozvášnit. Využít krásné velké květy, které budou velice podobné těm živým. Rovněž se dá využít jednoduchý proutěný věneček, na který umělé květy připevníme. Můžeme doplnit umělým Eukalyptem nebo jiným zeleným doplňkem. Můžeme využít barevných stužek. Fantazii se meze nekladou.  Vytvořte si ho podle sebe, abyste byli spokojeni a udělal vám radost pokaždé, když ho uvidíte. Jednotlivé květy můžete upevnit buď drátem, nebo tavnou pistolí. Drátek bych volila zelený zahradnický, aby splynul s dekorací a nebyl příliš na očích.

Vyzdobte si své obydlí krásnou jarní dekorací a přivítejte jaro, jak se patří.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru