Jarní osázení

Milujete začátek jarních nebo letních dnů. Kdy už venku začíná všechno kvést, a teploty se dostávají k plusovým hodnotám. Ráno vás ovane čerstvý vzduch a někdy ještě překvapí ranní námraza. Ráno se musíte obléci teple, ale odpoledne svršky sundáváte. V tyto první jarní dny vás to táhne ven. Načerpat trochu nové energie ze sluníčka, které nám přes zimu chybělo. Naladit se na dobrou náladu a potěšit oko probouzející se přírodou. Stromy začínají kvést a barví se do bíla a růžová. Abyste nemuseli do přírody, vytvořte si nějakou pěknou dekoraci i u vás doma.

krokusy

V zahradnictví se dají koupit sazenice krásných jarních květin, kterými můžete sázet okenní parapety, vnitřní keramické květináče, nebo venkovní záhony. Ovšem jestli budete sázet květiny již ven, dobře si to rozmyslete. Jaro je zrádné a ranní mrazíky vám kytičky mohou poškodit. Je dobré se podívat na následující předpověď počasí. Jak by mělo nadcházející dny být, abyste o kytky nepřišli hned po zasazení. Jak vytvořit krásné prostředí i u vás doma? Není to vůbec těžké. Stačí koupit jarní kvítí a osázet květináče. Můžete si vybrat z řady krásných a zajímavých květin. Na výběr je spousta druhů, jako jsou například Prvosenky, Hyacinty, Violky, Sedmikrásky, Macešky, Begonie, Krokusy, Narcisy, Zvonky a Tulipány.

jarní truhlíky

Každá květina může mít jiné zbarvení a vytvoří vám pestré osázené. Květiny můžete i různě kombinovat. Sesazením více druhů do jednoho květináče. U květináčů můžete rovněž volit veselé barvy. Docílíte toho, že vaše místnost krásně ožije a při svitu sluníčka bude vypadat kouzelně. Květináče můžete ozdobit barevnými stužky. Ovšem jen tak aby se vám to líbilo. Jak se říká, všeho moc škodí a v jednoduchosti je krása. Už samotné květy jsou pastvou pro oči. Vytvořte si domov plný barev a čerstvé jarní energie. Oživte místnosti živými kvetoucími květinami.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru