Vyberte si nové doplňky do svého bytu

K nezbytné užitečné dekoraci určitě patří všechny druhy svítidel, potažmo i klasických svíček, kterým je na trhu nepřeberné množství. Různobarevné, různě tvarované, s vůní i bez vůně, ve skle, v keramice, dokonce i „umělé svíčky“ je možno si zakoupit. Nic proti ničemu, ale vůně z hořící svíčky, která se line bytem se nedá ničím vyvážit.

solitérní solná lampa

Pokud jste vnímaví a máte rádi duchovno, neměla by u vás doma chybět solná lampa. Pokud vám vaše přesvědčení dovolí, můžete mít i solnou lampu na elektřinu. Ti, kdo upřednostňují „přírodno“, těm bude nejspíše vyhovovat a pořídí si přírodní solnou lampu z krystalů.
A proč byste si vlastně měli tyto doplňky pořídit a co umějí? Neskutečné věci. Kdo vnímá, určitě pozná a zavnímá léčebné účinky mihotavého světla svíčky procházejícího skrze krystaly. Pravidelným používáním krystalového svícnu postupně můžete odbourávat stres. Nejen, že světlo vytváří příjemné a intimní prostředí ve vašem bytě, ale působí kladně na vaši přepracovanou hlavu plnou myšlenek a negativ, na stažené svaly, které jsou v křeči při přepracování a nemají možnost se uvolnit. Proto si najděte volnou chvíli, zapalte solnou lampu, usaďte se pohodlně v křesle, přikryjte teplou měkoučkou dekou a uvařte si zklidňující čaj s meduňkou anebo mátou či třezalkou. Zavřete oči a nechte na sebe působit uklidňující mihotavé světlo. V lepším případě hleďte na hořící svíci v solném svícnu a nechte volně proplouvat vaše myšlenky. Brzy pocítíte, že se zklidňujete a vaše duše a tělo se harmonizují.

himalájské solné lampy

Pokud cítíte, jste značně „přetaženi“ a potřebujete větší sílu, která by vám mohla pomoci, volte větší solné svícny. Vyjímají se v místnosti svým tvarem a velikostí, největší mají hmotnost až třicet kilogramů. Čím větší lampa, tím větší léčebné účinky. Určitě si tyto éterické, a přitom velmi přínosné doplňky vašeho domova zamilujete.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru