Originální design

Pokud jste si všimli někoho, kdo má odlišnou barvu očí, než je běžně obvyklé, tak to je zcela možné, protože v současné době zažívají velké boom barevné čočky. Top Crazy stojí za poměrně bohatou nabídkou produktů, které promění vaši vizáž, a váš zrak může být velmi podobný některé známé filmové postavě nebo dokonce můžete perfektně doplnit svůj outfit na strašidelnou party. Mimochodem, i na diskotéce to můžete rozjet s jedinečným pohledem. Kontaktní čočky pochází od kvalitních dodavatelů, tudíž není třeba se obávat těchto produktů. Navíc crazy čočky jsou cenově dostupné, což rozhodně uvítají studentské řady. V nabídce naleznete nejen barevné kombinace, ale i čtvrtletní i roční crazy kontaktní čočky, s kterými si rozhodně užijete hodně zábavy.

grazy čočky

Výhodný nákup

Každého zákazníka potěší dárek, který může získat při svém nákupu, a rozhodně ani v tomto případě odměna chybět nebude. Pokud si zakoupíte levné barevné čočky v hodnotě nad 1 200,- Kč, tak obdržíte zdarma roztok na kontaktní čočky, případně zvlhčující kapky, které vám usnadní jejich nošení. Bohužel i tato nabídka je omezená a neplatí to při nákupu čoček sclera, které originalitou září a upoutají vždy pozornost. Ovšem také cenově jsou trochu odlišné od levnějších kolegyň. Přirozeně se do celkové částky 1 200,- Kč započítá vše. Dioptrické, nedioptrické čočky, různé příslušenství a doplňky.

šédé čočky

Barevné čočky jsou zkrátka IN

Pokud si pozorně prohlédnete nabídku, tak si můžete vybrat odpovídající barvu a tak sladit celkově design svého outfitu. Je to v podstatě velmi slušivý doplněk jak na party, tak i do společnosti. Snadno si totiž barvu očí můžete přizpůsobit vašemu účesu. Sortiment kontaktních barevných čoček se neustále rozšiřuje a určitě každého potěší, že Top Crazy vyniká kompletní nabídkou, která je rovněž velmi rozsáhlá po celé České republice i na Slovensku. I vy se můžete stát během chvíle originálním hrdinou večera.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru