Matrace, která zajistí pohádkový spánek

Je až neuvěřitelné, že strávíme 1/3 svého života v posteli. Otázkou je, zdali se jedná o efektivní odpočinek, který poskytne dostatečnou energii na celý den nebo se probouzíte rozlámaní, bolaví a bez nálady. Na vině je častokrát špatná matrace. V současné době se naštěstí dá zakoupit odpovídající produkt, který potěší každého. Firma Bazyl.cz disponuje vlastní malovýrobou matrací a dodává na trh produkty, které jsou kvalitní a pohodlné. Určitě vás potěší i cenová relace, což ovšem dává možnost všem provozovatelům ubytovacích zařízení pořídit matrace, které klienti rozhodně ocení.

hotelové matrace

Je mnoho důvodů, proč pořídit matrace značky Bazyl.cz

Dobrá matrace musí být skutečně velmi pohodlná, prodyšná, s dobrou oporou páteře a přirozeně by měla vydržet i dlouhou dobu. V tomto případě produkty značky Bazyl.cz vše splňují. Při jejich výrobě se používají pouze certifikované materiály, které prošly velmi náročnými testy a jsou tudíž zdravotně nezávadné, což dokazují certifikáty ÖKO-TEX® Standard 100. Lze je pořídit i jako hotelové matrace, jelikož poskytnou ideální prostor pro vydaný spánek.

  • Matrace mohou být ze studené pěny, PUR pěny, vysoce komfortní termoelastické paměťové pěny a latexu, tudíž velmi bohatý výběr podle priorit zákazníka.
  • Firma vyrábí a nabízí širokou škálu ortopedických, sendvičových a vrchních matrací včetně příslušenství k matracím.
  • Hotelové matrace zajistí dokonalou relaxaci a regeneraci jak při spánku, tak pouhém odpočinku, což hosté určitě ocení.

matrace akce 1+1

Přínosné bonusy navíc

Firma nabízí nejen kvalitní matrace, ale rovněž i různé doplňky. Při výběru vhodné matrace lze požádat o odborné poradenství. Navíc zákazníky určitě potěší akce „matrace 1+1“, kdy získají 2 ks za velmi příznivou cenu. Není tak problém si zakoupit oblíbené matrace se slevou až 50 % a jako překvapení získat dárek k zakoupeným produktům. Dodání zboží je zajištěno po celé České republice. I vy si tak můžete pořídit matrace na míru a obdržíte je v nejkratší dodací lhůtě.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru