Kožené produkty z vlastní dílny

Pokud máte chuť se pustit do vlastní výroby kožených doplňků, pak se vám zajisté hodí sortiment, který ke své práci budete potřebovat. Určitě uvítáte, když budete mít všechno na jednom místě, a navíc vás čeká velmi příjemný výběr kůže i dalšího materiálu pro vaši kreativní tvorbu. Tvořit můžete prakticky cokoliv, dokonce svoje vlastní boty, sandály či mokasíny. Muži se mohou pyšnit originálními pouzdry na nože, koženými opasky anebo peněženkou, která může být z hovězí nebo telecí kůže, případně z vepřovice. Pro svého čtyřnohého miláčka můžete vyrobit designový obojek a na vaše procházky se vám určitě hodí batůžek. Možností je samozřejmě daleko více.

kůže

Nabídka sortimentu

  • Výběr kůže je samozřejmostí, rovněž budete potřebovat i další pomůcky a produkty. Ideální je stanovina, což je bavlněná látka, z které si snadno vyrobíte pláštěnku, batůžek či tašku.
  • Pokud budete chtít zateplit boty nebo si vyrobit vložky do bot přesně na míru, tak se vám bude hodit vlněná plsť, ta se rovněž hodí i jako výstelka pro křehké věci.
  • Bez lepidla na kůži se neobejdete a na jeho pevnost se můžete vždy spolehnout.
  • Lihové barvy na kůži s domašťujícím účinkem se vám rozhodně hodí, stejně tak jako kouzlo krycích barev.
  • K ošetření kůže si můžete vybrat různé vosky anebo přípravky, které jí oživí a předně ochrání.
  • Přirozeně se neobejdete bez kvalitních polyesterových obuvnických nití a jehel různých průměrů, dále šídel a kovových doplňků.
  • 3D síťovina vás potěší v různých barevných kombinacích, čímž získáte antialergický, zdravotně nezávadný a vysoce prodyšný materiál k výrobě bot.
  • Ohledně výroby bot zde zakoupíte vše potřebné pro podešve nebo stélky a vyberete si i tkanice.

síťovina

To je pouze malý výčet všech potřebných věcí, které vám dají možnost kreativně tvořit z kůže a dalšího materiálu. Podle vlastního výběru si tak můžete sestavit bohatou zásobu na vaši kreativní a originální tvorbu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru