Dekorace na zeď

 Účel dekorací je prostý – mají zkrášlit interiér a dotvořit jej k dokonalosti. Správně umístěná dekorace bude tou pravou třešničkou na dortu a naopak nevkusné kusy povedou k rozbití celkové atmosféry. Co se týká zdí, je na výběr hned několik možností, jak dotvořit interiér podle svého vkusu a nálady.
Dekorace na stěnu patří mezi poměrně finančně nepříliš náročné a dají se snadno měnit, dle aktuální potřeby či nálady. Správná ozdoba navíc pomůže k vytvoření pocitu, že jste skutečně doma. Perfektně zútulní byt a přitom jej dozdobí. Volba je skutečně objemná – od klasických fotorámečků po nápadité nálepky.černo-bílý obývací pokoj
Fotorámečky nemusí být tak obyčejné, jak na první dojem můžeme očekávat. Dávno už se nepoužívají obyčejné obdélníkové rámy, možností je bezpočet – od jednoduchých klipů bez rámů po nejozdobnější rámy všech možných barev. Kromě samostatných rámečků je možné si pořídit jejich soubor složený v koláž rámečků o různých velikostech, které někdy mohou být doplněny o nápisy.
V posledních letech se hitem staly plechové cedule, a to nejen v komerčních prostorách. V interiérech tvořených retro, provensálským či skandinávským stylem budou originálním doplňkem, který může nést vtipný slogan nebo romantické kresby. Domácnost se tak rázem stane přívětivější, hravější a lidštější.
Dlouholetou klasikou jsou obrázky. Velmi zajímavě vypadají jednotlivé kusy, které spolu tvoří něco jako příběh. Ten nemusí být patrný na první pohled, k jeho odhalení dojde až po chvilce zamyšlení. Taková kompozice poslouží ku prospěchu celé atmosféry. Samozřejmě i jeden kousek příjemně zkrášlí prostory. Obměnou klasických druhů jsou textilní nebo dřevěné obrazy.duhové nálepky na zdi
Poslední dobou si na oblibě získávají také snímatelné samolepky, především díky široké škále barev, stylů a vzorů, které nabízí. Hodí se prakticky do kterékoliv místnosti. Jejich velkou výhodou je jejich nápaditost – obzvláštní každý prostor. Na chodbě vytvoří hezký „vítací“ prvek, za sedací soupravou je lze použít místo obrazu, skvěle se hodí za kuchyňskou linku, oblíbenými pohádkovými postavičkami doladí dětský pokojíček či vytvoří zvláštní atmosféru v ložnici.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru