Byt svítí Vánocemi

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Jak často slýcháváme tato slova, ale vůbec se jimi neřídíme. Jenže okolnosti chtěly, abychom se letos zastavili a přestali spěchat. Tím spíše máme více času za výzdobu bytu krásnými svátečními vánočními dekoracemi. Na záclony navěste zelené věnečky se stříbrnými mašličkami, po bytě rozestavte další předměty, které mají už i vaší rodinnou historii. Obrázky, které vám darovaly vloni pod vánoční stromeček vaše ratolesti anebo ty, které kreslily s vánoční tematikou, nebo jejich výrobky jež tvořili s paní učitelkou jako dárky pro maminku a tatínka.

osvětlený vánoční stromek

Děti budou pyšné, když uvidí svá vlastnoručně vytvořená díla, která zaujímají přední místa ve vaší domácnosti. Nezapomeňte jimi vyzdobit i jejich dětský pokoj. K vánoční výzdobě neodmyslitelně patří zdobené svícny, které zapalujeme v podvečerních hodinách, aby vydávaly mihotavé plamínky s kouzlem připomínající krásné svátky. Na stole nesmí chybět adventní věnec. V obchodech je spousta různých druhů, je jen na vás, jaký zvolíte a jaký vám padne do oka.
Nemusíte se zrovna řídit trendy, které určují, v jakém stylu se budou letošní vánoční svátky řídit. Jestli to bude ocelově stříbrná, bledě modrá, nebo v moderním, či spíše přírodním stylu. Nezkoumejte, jak správně dekorovat vánoční stromeček, nesledujte, jestli každá ozdobička dokonale ladí.

svítící vánoční stromeček

Nechte promluvit své srdce a tvořte podle svého ducha. Podstatné je to, že váš domov bude dýchat láskou, vstřícností, láskyplným úsměvem. Děti milují světýlka, dopřejte jim je, Vánoce jsou jen jedenkráte do roka. Teprve vánoční osvětlení vytváří pravé svátky. A vyzdobit jimi můžete okna, ověsit zábradlí, decentně osvětlit byt anebo jimi vyzdobit zahradu. Určitě se u vás na zahradě najde vzrostlý strom, který spolu s dětmi můžete ozdobit nejen blyštivými ozdobami, ale zároveň i světelnými řetězy. A svítící sobi, sněhuláci, andělé? To už necháme na vás.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru