Značka s mimořádnou kvalitou

Trh nabízí skutečně pestrý výběr různých televizorů a tak si lze vybírat podle známých značek, ceny i jejich dovedností a technologie. Nicméně za zmínku rozhodně stojí televizory Loewe, které mají dlouholetou tradici. Jedná se o známou německou značku, která snad sahá až úplně k prvopočátkům televizorů. První televizor byl vyroben roku 1931. Od této doby uteklo poměrně dost let, přesto v současné době si výrobce drží stále vysoký trend. Díky tomu se prezentují jako spolehlivé televizní přijímače, které uspokojí každého diváka. A jak je vidět, tak výrobce rozhodně nelení a i dnes může být právem hrdý na výkon a nejnovější zobrazovací technologii. Rovněž potěší i zajímavým designem, který se hodí do všech prostorů podle potřeby.

_vyrp11_7883Loewe_bild_3_55_tablestand_basaltgrau_frontal

Jedinečný zážitek

Pokud ve vás Loewe televizory vyvolají zvědavost, není nic jednoduššího, než navštívit AVcenter.cz, což je jediné studio v Praze, kde se dají porovnat výrobky High-Endových značek Chord Electronics, Accuphase a McIntosh. Nicméně se zde můžete setkat se skutečně špičkovou technikou, která předčí i vaše očekávání. A rozhodně skladba výrobků Loewe k nim patří.

  • Televizory s bohatou moderní technologií.
  • Přehrávače Blu-ray disků.
  • DVD a HDD rekordéry
  • Kompletní audio systémy a reproduktory, které vydávají jedinečný zvuk.

Vše se dá skvěle kombinovat a sestavovat, čímž je daleko snadnější si doma vybudovat skvělé zázemí a atmosféru domácího kina. Loewe je na evropském trhu leader, který přináší řešení i pro nejnáročnější uživatele. Za tímto úspěchem stojí v podstatě schopnost kombinovat high-tech inovaci, kvalitu a také jedinečný design.

_vyrp12_7887loewe_bild_3_49_basys_10_

S moderní dobou si skvěle rozumí

Pokud se zaměříte na televizory Loewe, tak rozhodně chybu neuděláte. Stačí si jen vybrat z nabídky, která je velmi zajímavá. Zvolte odpovídající uhlopříčku a rovněž typ televizoru, který se nabízí v LCD s podsvícením E-LED. Loewe bild 3 má nejnovější OLED obrazovku, která vydává křišťálově čistý obraz s naprostými detaily, které vtáhnou okamžitě do děje. Nemluvě o zvukové kvalitě, která umocní zážitek ze sledování. S Loewe televizorem vás čeká jedinečná zábava.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru