Vybavení ložnice

Jste zastánci televizí v ložnici? Jestli ano neděláte dobře. Rádi vám povíme, proč je to tak špatně. Některé věci do ložnice prostě nepatří. Ložnice je místnost, kde si člověk po těžkém dni má odpočinout. Potřebuje načerpat novou energii. Ložnice musí mít hlavně postel, bez ní by to byla jen další místnost. Postel vám musí vyhovovat, aby váš odpočinek byl co nejlepší. Jestli nejste spokojeni s matrací nebo jinou části vaší postele nikdy se nevyspíte dobře. Další vybavení ložnice mohou být vestavěné skříně nebo normální skříně na oblečení.

ložnice

Je to ideální místnost, kde nepotřebujete nic jiného. Kromě okna a zatemňovacích závěsů neboť jedině tak dokážete vytvořit přítmí. Nemusíte se bát, že by vás ranní paprsky budili a svítili vám přímo do očí. Nemusí svítit ani přímo na vás, stačí, když se v místnosti změní světlo. Spánek se tak stává přerušovaným a nutí vás vstát. Dále by měli být součástí ložnice noční stolky, které slouží jako odkládací místo na brýle, knihu, mobilní telefon. Nic dalšího v ložnici nepotřebujete a rozhodně ne televizi. Televize vám nedopřeje tolik soukromí. Jeden se chce dívat a druhý by už raději spal. Při zapnuté televize nemůže dotyčný usnout nebo je v ní něco moc napínavého a stále vás to láká se na ni dívat.

televize

Pokaždé ji zapnete i ve chvílích, kdy jste již unavení. Světlem vycházející z televize vás probudí a opětovné navození spánku je nelehké. Nejdůležitější věcí je ale sexuální život. Televize v ložnici je naprostý zabiják, jakéhokoliv radovánek, které by mohly být, kdyby televize v ložnici nebyla. Jakmile zapnete televizi, tak člověk vedle vás ztrácí jakýkoliv zájem. Končí konverzace mezi vámi a i sexuální vyžití je menší. Někteří lidé se setkávají až v ložnici a společná konverzace před spánkem je příjemným zpestřením. Zajistíte si tak zájem jeden o druhého a dozvíte se, jak se druhá osoba měla. Co se jí během dne přihodilo. Nenechte se okrást o tyto chvíle a vášnivé noci jen pro to, že sledujete film nebo seriál. 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru