Ložnice by měla být místem odpočinku

Ložnice by skutečně měla být místem odpočinku, ale je povolen samozřejmě i sex, který do ložnice neodmyslitelně i patří. A usínání po kvalitním a vydatném sexu plném uspokojení …! Není snad nic hezčího, po čem se tak krásně usíná. A pokud ještě vydržíte být spolu a usnout v objetí, je vám co závidět, protože po pár letech to tak možná ani už nemusí být. Ptáte se – proč?
Oddělené ložnice nejsou v dnešním moderním světě žádnou zvláštností. Lidé, kteří se berou z lásky, milují se a mají se rádi – i ti po pár letech zjistí, že se prostě potřebují vyspat. A jejich drahá polovička chrápe, jako když pilou řeže a ten druhý může pomlaskávat, spát s ucpávkami v uších, jemně chrápajícího pošťuchovat, až šťouchance dospějí do občasného nakopnutí …

žena s kosmetickou maskou čte knížku

A ten váš anebo ta vaše spí, jako když je do vody hodí a vy ne a ne zabrat. Jak byste také mohli, když se naopak už jen soustředíte na chrápání, které postupně začíná sílit a ozývá se čím dál tím hlučněji.
Proto už mnohé páry toto ponocování vzdaly a mají-li tu možnost, zvláště – bydlí-li v rodinném domku, na noc a na spaní se rozdělují a každý z páru zapluje v tichosti a klidu do své ložnice, kde si může trávit čas do usnutí, jak je mu libo a nikdo mu nespílá.

spokojená žena spí sama v ložnici

Kdo rád usíná u televizní obrazovky, pustí si televizi, kdo miluje noční vysílání z rozhlasového přijímače – užívá si četby na pokračování anebo je dost nespavců, kteří si do sluchátek pouštějí různé meditace, provádějí před spaním meditační techniky pro klidný a spokojený spánek anebo se rádi před usnutím nechají ukolébat četbou oblíbené knihy. Je spousta možností, které se dají dělat v ložnici ještě před usnutím a vy vlastně nikoho nerušíte. Vaše drahá polovička už „startuje pilu“ vedle v místnosti, ale vám je to jedno, protože vy si užíváte svůj noční klid o samotě a v naprosté harmonii. Neznamená to, že se lidé nemilují, jen se prostě respektují.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru