Která místnost ve vašem bytě na vás dýchá odpočinkem

Možná bychom se mohli dohadovat, která místnost v našem bytě anebo v rodinném domku je nejbáječnější a nejvíce přístupná relaxaci. A nemůžeme se divit, že leckteré ženy ba i muži považují za relax vaření, a tudíž upřednostňují kuchyni. Většina ale dává zelenou obývacímu pokoji s vidinou, jak jsou natažení v křesle, před sebou sklínku dobrého nápoje a sledujíc televizní obrazovku, oddávají se klidu a pohodě. Děti mají svůj relaxační prostor naprosto jasný – dětský pokoj, kam si mohou zalézt a ničím a nikým nerušeny se propadají do svého dětského světa her a fantazie. Ale převážná část respondentů zvolila za relaxační místnost ložnici, a to proto, že odchodem do ložnice nastává klid a přichází zasloužený spánek, tudíž odpočinek.

relax při četbě knížky v obýváku

Pokud se ovšem nechystáte na milostné hrátky, ale i přesto anebo právě proto se poté ložnice stává vaší oázou klidu a báječného uvolnění. Vždyť si vybavte, jak se slastně usíná po partnerově boku anebo s rukou kolem ňader partnerky … Sex je úžasné uvolnění a do ložnice bezesporu patří.
A jestliže ženy dokážou vykouzlit v ložnici naprostou intimitu, hebké či hedvábné povlečení a oblečou se do svůdné sexy košilky kam jinam by se muž chystal a kam jinam by nejraději přicházel – s vidinou kvalitního sexu!

sexuálně přitažlivá žena v ložnici

V ložnici mají své místo i pokojové květiny a moudrá ženy jimi místnost osadí, a to proto, že ví, že existují pokojovky, které jsou speciálně určené do ložnice. A jsou to například lopatkovec, který i vyhání krásné bílé květy se žlutým pestíkem. Pokud ho umístíte blízko k oknu, kde bude mít dostatek světla (není podmínkou ho usadit přímo na parapetu), budete se těšit záplavou jeho bílých květů a krásně lesklých zelených podlouhlých listů. Vzrostlá rostlina dokáže být i pěkným solitérem. A jestliže vyznáváte feng shui, pak si pořiďte rovnou pár a o čistotu svěžího vzduchu v ložnici máte rázem postaráno.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru