Tepelná čerpadla šetří nejen náklady

Tepelné čerpadlo je ideálním prostředkem, jak získat většinu tepla z okolí prostřednictvím slunečního záření. Z toho plyne, že je jeho provoz finančně nenáročný a provozní náklady nebudou zvyšováním cen energií ovlivněné. Příkon tepelného čerpadla bude tvořit pouze 20–35 % získané energie.

Kromě všech výhod pro domácnost, je to také tepelný zdroj, který šetří životní prostředí tím, že nejsou vytvářené a do ovzduší vypouštěné žádné odpadní látky a plyny, které by zvyšovaly exhalace.

tepelne-cerpadlo

Dříve se majitelé domů, kteří měli jen omezené prostory na umístění čerpadla, stavěli k těmto systémům negativně. Bylo to z důvodu větší a mnohdy obtěžující hlučnosti.
· Moderní tepelná čerpadla pro rodinné domy jsou v současné domě řešena trochu jiným způsobem.
· Díky kvalitnímu ventilátoru je jejich provoz téměř bezhlučný.
· Pomocí moderních chytrých telefonů, tabletů a další techniky je také možné jejich ovládání na dálku, což významným způsobem zvyšuje komfort při obsluze.
Jednoduše řečeno – ideální klima si vytvoříte kdykoliv. Domů se tedy vrátíte do předem připraveného prostředí podle svých představ. Na tepelná čerpadla jsou poskytovány dlouhodobé záruky a je garantována vysoká životnost.

biss-1-600x331

Čerpadla jsou vhodná pro každý průmysl

Významně ušetřit náklady mohou i průmyslové provozy, které tuto technologii využijí. Tepelná čerpadla pro průmysl zvládnou chlazení, vytápění, ohřev teplé vody i potřebné technologické ohřevy.

Své místo najdou tepelná čerpadla MasterTherm tedy nejen ve výrobní a zpracovatelské technologii, ale v podstatě ve všech průmyslových oborech.

Což znamená i ve strojírenství, energetice, galvanických provozech a také v zemědělství.
Tyto moderní sofistikované systémy jsou také stále častěji využívané i hotelích, restauracích a obchodních centrech.
Zákazníkům a klientům přinášejí dostatek komfortu.
Majitelům a provozovatelům snižují významným způsobem náklady.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru