Pro dokonale hladkou pokožku

Doby, kdy se ženy za své chloupky nestyděly jsou dávno pryč. Nyní je v kurzu hladká a dokonale hladká pokožka v oblasti podpaží, nohou i bikin. Už vás nebaví holení jednorázovými žiletkami, kterých během sezóny spotřebujete až několik desítek?

Vadí vám v případě holení žiletkami podráždění, zarůstající chloupky a možnost poranění? Zbavte se žiletek jednou provždy a vyzkoušejte praktické depilační strojky, které vám zajistí hladkou kůži bez jediného chloupku. Depilační strojek vám přinese hned několik benefitů, pro které si je velice rychle oblíbíte i vy.

imgw

Jak depilační strojky vlastně fungují? Na rozdíl od epilátorů nevytrhují chloupek i s kořínky, ale odstraní ho v oblasti těsně nad kůží. Tím je zajištěný maximální komfort během depilace.

Přednosti depilačních strojků

Jednou z největších předností depilačních strojků je bezbolestnost během používání. Díky tomu, že chloupek nevytrhávají s kořínkem o holení vůbec nevíte. Kromě toho oceníte také rychlost oholení. Vhod vám přijde i snadná manipulace s depilátorem a jeho nízká hmotnost.

Nejen pro oblast nohou, podpaží a bikin

Depilační strojky můžete využít nejen pro nejčastější oblasti jako jsou lýtka, stehna, podpaží nebo oblast bikin. Mimo to vás může depilátor zbavit nežádoucích chloupků i v obličeji. Snadno se tak zbavíte třeba nevzhledného knírku nebo dalších chloupků na těle. Můžete si pořídit i depilátor přímo uzpůsobený pro oblast obličeje, který je typický svojí menší velikostí. Snadno se vám tak vejde třeba do kabelky. Díky své miniaturní velikosti působí nenápadným dojmem.

imgw1

Praktická velikost a další vlastnosti, které oceníte

Oceníte také praktickou velikost a nízkou hmotnost. Díky tomu je tak zajištěna snadná manipulace i pohodlné přenášení. Použití depilačních strojků je možné nabíjet pomocí akumulátoru nebo i ze sítě. Některé typy jsou pak vhodné jak pro suché, tak i mokré holení. Záleží tedy na vás, jakou variantu preferujete a jaký způsob holení je vám příjemnější. Podle toho si pak jednoduše vyberte konkrétní typ.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru