Kvalitní produkty s certifikátem

Určitě nikdo nestojí o problémy s úřední osobou, která přišla provést kontrolu. Nejedná se pouze o prokazatelné doklady k podnikání. Rovněž budete potřebovat doložit, zdali všechny produkty splňují nezbytné požadavky, které ukládá zákon. Vše podstatné by se mělo nacházet na obalech zboží. Pokud bude mít označení CE, poté není třeba se ničeho obávat. Certifikace CE je právě taková propustka a jistota, že zboží vyhovuje předpisům Evropské Unie. Pokud ovšem jste výrobci, tak musíte nějakým způsobem získat toto označení a tím samozřejmě budete moci zůstat v klidu. Své výrobky můžete nabízet v celém Evropském hospodářském prostoru. Je ale pravdou, že toto označení nemusí nutně spadat pro všechny produkty a otázkou je, jak se v tomto systému vyznat, co je správně?

certifikace

Konzultace s odborníky

Společnost PROFI CERT je tím pravým místem, kam se v případě nejistoty obrátit. Jedná se o certifikační společnost, která zodpoví veškeré dotazy a o co víc, sama provádí certifikace výrobků. Je to naprosto ideální možnost, jak získat pravdivé informace k vašemu konkrétnímu zboží a případně i jak postupovat, abyste získali patřičný certifikát. Ten bude zapotřebí vždy, pokud se bude jednat o výrobky z plastů, plastových granulátů, ale rovněž i obalů, do kterých se budou balit potraviny. Řadí se sem rovněž fólie i autofólie, PET láhve a výrobky, které budou z gumy a kaučuku. Přirozeně existuje i další materiál a produkty, které vyžadují jistou přípravu a řešení certifikace. CE je jediné značení, které potřebujete získat, aby vaše zboží bylo považováno za takové, které naplňuje zákonné podmínky pro prodej.

podpis smlouvy

Pokud potřebujete konzultaci nebo poradenství, poté rozhodně se vyplatí obrátit na profesionály, kteří spolupracují s akreditovanými laboratořemi v České republice i Evropské Unii a zároveň s certifikačními orgány. Poté budeme mít naprostou jistotu, že vaše produkty budou označeny patřičným certifikátem.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru