Jarní dekorace

Zima neúprosně končí a začíná mnohými neoblíbenější roční období, jaro! Zkuste ho přivítat s otevřenou náručí i ve vašem domě nebo bytě. Stačí zvolit správné barvy a dekorace a váš domov bude přímo vonět jarní loukou!
Neúprosně k tomuto ročnímu období patří Velikonoce. Jsou tím největším křesťanským svátkem. Slaví je však svým způsobem všichni. Možná nechodíte na mše, ale určitě alespoň některou z tradic každoročně dodržujete. I toto patří k jarnímu dekorování domova, velikonoční výzdoba! Děti jim s ní jistě rády pomohou, ať už svými výrobky ze školky a školy nebo těmi, které si vyrobíte společně, konečně splníte tímto dvě důležité věci. Krásný a útulný domov a ještě k tomu příjemně strávený čas s rodinou.barevná vajíčka.jpg
V tomto období nedoporučujeme domov vyzdobit moderní bílou barvou, v tomto duchu je spousta novodobých dekorací, málo barevných a nekřiklavých. K jaru, ale prostě barvy patří, vše začíná kvést, jak louky, tak i stromy a hlavně, kdo kdy viděl nebarevné Velikonoce?
Nejvhodnějšími barvami budou tentokrát pastelové, skvěle se hodí červená, zelená, žlutá, ale třeba i fialová. Kytice barevných tulipánů dokonale rozjasní váš jídelní stůl. Dále můžete zvolit i barevnější ubrus či dečku na stůl, když se vítá jaro, musí se to dělat pořádně. Co se týče vítání jara, musí se to dělat pořádně.velikonoční vajíčka.jpg
Co se týče konkrétně velikonoční výzdoby, můžete zvolit více způsobů. Buď si vše vyrobíte sami, něco nakoupíte a část vyrobíte a poslední možností při nedostatku času je vše si nakoupit. Pravdou je, že i v obchodech je obrovský výběr. Kromě klasických kraslic z vajíček od slepic, můžete zakoupit již hotová umělohmotná nebo z polystyrenu. Konečně polystyrenové ozdoby jsou celkem velkým hitem i pro ty, co rádi vyrábí dekorace doma. Bílé vajíčko, které si dozdobíte podle sebe. Kromě toho, že se na něj může i kreslit můžete využít i jiné techniky. Třeba do něj můžete něco zapíchnout a vytvořit tak krásný vzorek.
Na jaře se prostě meze nekladou a když bude váš domov pořádně barevný a jako bonus ho na Velikonoce vyvoní pečený beránek, bude vše v absolutním pořádku!

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru