Jak probíhá odborná likvidace štěnice domácí?

Zřejmě takovou situaci zažil již každý. Ráno se probudil do nového dne a objevil pár štípanců, které rozhodně nejsou nijak příjemné. Otázkou je, kdo se odhodlal vploužit do ložnice a provést takovou neplechu. Komár je v podstatě první co člověka napadne, možná nějaká moucha nebo snad blecha od domácího mazlíčka, který včera statečně prolézal křovím. Málokoho napadne, že by se za takovou cestičkou pupínků mohly nacházet štěnice. Hlavně také proto, že byly spojovány častokrát se špínou a nepořádkem. Jenomže ony potvůrky jsou již v dnešní době odolné vůči různým prostředkům a tak jim vůbec nevadí, že se nastěhují do uklizené klícky. Nejsou vidět, přesto neplechy nadělají dost, a kdo se s nimi chce pustit do účinného boje, tak se musí smířit s tím, že běžná domácí likvidace štěnic nezabere.

tenice

Musí nastoupit profesionálové

V první řadě musí stranou nějaký stud z podezření, že doma začaly vládnout štěnice. Ony se totiž nejen rády zabydlí, ale také rychle množí. A nehledě na to, že dokáží být vynalézavými tvory a tak si najdou takový úkryt, který laik snadno podcení. Hubení štěnic v Brně dosahuje ovšem skvělých výsledků, a to díky profesionální práci. Navíc tato likvidace může proběhnout podle domluvy v kterýkoliv den, což je skutečně velká výhoda. Každý den navíc s těmito nájemnicemi rozhodně značí větší problém.

mrtvastenice

Co lze očekávat?

  • Poradenství a příjezd specialistů, kteří mají certifikaci pro odbornou likvidaci štěnic.
  • Služby se poskytují jedincům i firmám nejen ve všední den, ale i o svátcích a víkendech.
  • Nejmodernější přístroje a účinné prostředky zlikvidují dostatečně štěnice domácí, které se zabydlely i na těch nejméně očekávaných místech v domácnosti.
  • Moderní technologie likvidace spočívá v použití suché páry při velmi vysoké teplotě a tlaku 8,5 baru.
  • Použité chemikálie nijak neohrozí zdraví člověka, jelikož se jedná o ekologické prostředky. Neublíží ani domácích mazlíčkům.
  • Majitele bytů, domů, hotelů či ubytoven tak lze zcela potěšit výsledkem. Štěnice jsou totiž 100% odstraněny i se svými potomky a příbuznými.

Obrátit se na profesionální pracovníky v oblasti likvidace domácích štěnic je to nejlepší, co lze pro své ranní probuzení bez štípanců od nich, udělat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru