Jak a čím ozdobit konferenční stůl?

Konferenční stolek je pro mnohé nepodstatný doplněk sedací soupravy, kam s oblibou odkládáme občerstvení nebo právě rozečtenou knihu a pro jiného zase opěrka na nohy. Nicméně dokáže do značné míry ovlivnit vnímání celého interiéru, stejně jako ho proměnit v nesourodé skladiště, kam chodí nábytek dožít. Aby konferenční stolek plnit přesně tu funkci jakou má, je dobré z kategorie – dekorace vybrat ty kousky, které ho dokáží ozvláštnit.

Konferenční stůl
 
Jednoduché pravidlo tří
Slyšeli jste už o pravidle tří, které je možné uplatnit v případě, kdy tápete s výběrem dekorací a doplňků? Ať už se jedná o malý nebo velký, kulatý či hranatý…u všech typů je dobré k dekorování použít právě tři předměty. Díky tomuto počtu bude vypadat, že jste si s dekorováním lámali hlavu, ale zároveň nikdy nebude prostor působit přeplácaně. Pravidlo tří je však jakýmsi vodítkem a ne pravidlem, které je zapotřebí striktně dodržovat.

Dřevěný stolek
 
Na konferenční stolek je například možné umístit vázu v kombinaci se svíčkami nebo svícnem. Pravidlo tří vám vždy napoví a jejím využitím v praxi není možné nic zkazit.
 
V posledních letech se těší velké oblibě ne jeden konferenční stolek, ale sestavy ze tří kusů, které spolu dohromady tvoří harmonický celek. Stolky je možné sestavit k sobě nebo rozmístit každý zvlášť pro větší komfort při odkládání skleniček, hrnečků a dalších nezbytností.
 
Dekorace, které zaujmou vás i případné návštěvníky
Hledáte dekorace, které by ozdobily váš konferenční stůl, ale nějak vám ubývají nápady? Konferenční stůl snese kde co, je ale zapotřebí myslet na to, aby výsledný celek vždy působil elegantně a uspořádaně. Knihou s krásným přebalem nebo servírovacími tácy nemůžete nikdy nic zkazit. Stejně tak jako stylovou vázou a svícnem v podobném dekoru. A nesmíme zapomenout ani na klasiky v podobě těžítek a mís, které se budou vyjímat na konferenčním stole stejně dobře.
 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru