Bohatá nabídka sportovních kanálů


Televizních stanic, které jsou zaměřené na sport, je mnoho a jejich program se vždy odvíjí od aktuálních vysílacích práv. Nicméně není problém si vždy vyhledat nejpopulárnější sporty, které vás budou nejvíce zajímat. V případě, že sledujete více sportů, tak vám zkrátka jeden sportovní kanál v televizi stačit nebude.

sport

ČT Sport

Skvělou možností na sledování sportovních událostí je televizní kanál ČT Sport, který z počátku vysílal sport šestnáct hodin denně a pro velký zájem pak přešel na čtyřiadvacetihodinový režim. V současné době si na své přijdou příznivci fotbalu, kde si mohou dokonale vychutnat Evropskou nebo Konferenční ligu, MS ve fotbale a mnohé další fotbalové utkání. Ani hokejoví fanoušci nezůstanou pozadu a MS v hokeji nebude bez jejich podpory. Dále se mohou těšit na Tipsport Extraligu, MS U20 a Chance ligu. Stranou nezůstanou zimní sporty, tenis, cyklistika, motosport, florbal, judo, volejbal, koňské dostihy, stolní tenis, futsal. Nebudou chybět ani slavné olympijské hry LOH, ZOH.

Nova-Sport-5-live

Nova Sport 5

Televizní skupina Nova má v pořadí pátou sportovní stanici. Televizní kanál Nova Sport 5, ten jak se zdá, tak prozatím nelze sledovat online zdarma, jelikož se jedná se o prémiovou placenou stanici. Nicméně každý sportovní fanoušek si rád připlatí. Novu Sport 5 nabídnou svým zákazníkům distributoři O2 Czech Republic, Skylink, Telly, Vodafone a T-Mobile. Sledovat tak lze zejména živé přenosy z motorsportu, ale stranou nebude ani evropská fotbalová liga. Na přední příčce je ale Formule 1. Je k dispozici v maximálním rozsahu a v té nejvyšší kvalitě. Zajímavostí je, že zde nechybí ani kompletní F2 program. Můžete si tak vychutnat přímé přenosy nejen ze závodů, ale i z kvalifikací a dokonce i tréninků. A to je pouze malá ochutnávka sportovních televizních stanic, které jsou plně k dispozici sportovním fanouškům.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru