Kalibrační zařízení na míru


Kalibr je v podstatě taková měrka, díky které se dají kontrolovat vnější a vnitřní rozměry, tvary, ale také polohy nejrůznějších součástek. Ačkoliv zde hovoříme o měrkách, tak je třeba si uvědomit, že kalibry součástky neměří, ale pouze je kontrolují, aby odpovídaly patřičným a zadaným parametrům. Existuje jich poměrně velké množství, a to je také z důvodu toho, že se ve většině případů jedná o pevné zařízení, které se nasouvá na potřebnou součástku. To samo již napovídá, že kalibry je nutné mít pro měření jedné velikosti, a v tomto případě je nejlepší se obrátit přímo na specialisty. Díky širokému sortimentu https://www.meridla.cz/kalibry/ si každý může vybrat odpovídající kontrolní kalibry a měrky.

kalibr

V nabídce naleznete kalibry pro všechny typy závitů, a to jak trny pro vnitřní závity, tak kroužky pro vnější závity. Právě zavedením kontrolního měření získáte kvalitní díly, protože zmetky nebo nepřesnosti se odhalí ihned v prvních krocích měření. Jde poté velmi pružně zareagovat a provést případnou úpravu a také odhalit i například špatné seřízení samotných strojů.

mikrometr

Přesnost je nesmírně důležitá

Kalibry vám ušetří nejen práci, ale rovněž i materiál a finance, jelikož by mohlo dojít k znehodnocení materiálu, což v tomto případě nepřipadá v úvahu. Digitální mikrometry jsou tak skvělými pomocníky do každé dílny. Kalibry se dají vyrobit i v případě speciálních požadavků. Výhodou je, že Kalibry.cz nabízejí ucelený sortiment kalibrů, které jsou skladem. Navíc je zde garance nejen výhodné cenové relace, ale rovněž i dodání je rychlé a spolehlivé. Stačí zadat objednávku, případně se poradit o nejvhodnějším produktu pro vaši potřebu, a během krátké doby můžete pokračovat ve výrobě. Mnohé zajisté potěší, že součástí nabízených služeb je rovněž výroba kalibrů podle specifického zadání a výkresu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru