Bezpečnost na prvním místě

Je celkem logické, že je dobré si důkladně promyslet, jaká garážová vrata budou nejlepší a to nejen z důvodu jejich používání, ale i bezpečnosti. Ač se to zdá divné, tak ale začít přemýšlet o nich, je nutné již venku před garáží, kolik je zde volného prostoru a zároveň se podívat i na vnitřní část své garáže. Proč tomu tak je, to je celkem jednoduché, protože každá konstrukce je jiná a vy si musíte uvědomit, že vrata by vám neměla přidělávat starosti. Spíše naopak usnadnit co nejvíce používání při vjezdu a výjezdu.

garážová vrata

Až budete mít jasno v tom, zdali chcete spíše sekční, rolovaná, posuvná nebo snad výklopná garážová vrata, poté je dobré pouvažovat o jejich tepelné izolaci. Co ovšem může být ještě dalším přínosem, to je elektrický pohon, kdy si pohodlně vrata otevřete z automobilu a máte volný vjezd. To samozřejmě oceníte především, když je škaredé počasí.

Sekční vrata jsou dobrou volbou

Mezi nejčastější garážová vrata se řadí bezpochyby sekční, ale ani v tomto případě to nevypadá vůbec jednoduše. Je pravdou, že u tohoto typu vrat se daří dokonale skloubit užitkové vlastnosti, nemluvě o skutečně minimální hlučnosti a dokonce ani na prostor nejsou náročná. V podstatě zaberou místo pouze pod stropem, co zase na druhou stranu umožňují, to je využít celou plochu garáže. Lze si i snadno vybrat barvu nebo případně sekční garážová vrata s vchodovými dveřmi. To se vyplatí, když zase budete procházet pouze garáží, že nemusíte otevírat celou plochu.

vrata garáže

Jejich benefity:

  • Tepelná úspora – výborně izolují prostor v garáži, což přináší jistou úsporu nákladů na vytápění.
  • Jsou bezpečná a odolná, za což se vděčí kvalitním panelům a kování.
  • Vynikají pevností, odolností a celkově svojí stabilitou.

Přirozeně pokud si nejste jisti volbou, raději se obraťte na odborníky, kteří vám nejen poradí, ale rovněž zabudují garážová vrata přesně na míru a podle vašich představ.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru