Zakázka v zahraničí není žádný problém


Pokud pracujete v oboru, jehož součástí jsou mnohdy těžké stroje, tak je logické, že budete uvažovat nad tím, jak tuto techniku dostat na místo zakázky. A rozhodně za hranice naší republiky je to o poznání složitější. Nebo také nemusí, pokud si vyberete pro přesun strojního zařízení společnost, která má bohaté zkušenosti. Díky ní totiž stroje mohou být snadno odstraněny z jednoho místa a převezeny na jiné podle výrobních požadavků a potřeby. Díky tomu se ale mohou i skvěle pohybovat inženýři na mezinárodní úrovni ve struktuře výrobního klienta. Také není problém, aby za jmenování zdrojů pro několik závodů byl zodpovědný tým pro zadávání zakázek.

těžký náklad

Od jednoho stroje až po celé zařízení

Nerozhoduje, zdali se bude převážet pouze jeden těžký stroj nebo rovnou celé zařízení z jednoho státu do druhého. Za vším stojí velmi zkušený tým specialistů, kteří mají zkušenosti, a provádí tak rozsáhlé projekty po celém světě. Kompletní servis spočívá na domluvě, podle potřeby se vyhodnotí vše důležité, aby převoz byl rychlý a bezpečný.

Servis zahrnuje

  • Odstranění strojů
  • Jejich instalaci a přemístění
  • Strojírenství a veškerou elektrotechniku
  • Technické a komplexní zvedání
  • Veškerou správu CDM
  • Další služby, které budou souviset s převozem

přeprava

Už žádný stres

Pokud jste se ocitli v podobné situaci, tak rozhodně neváhejte a vše podstatné vám prozradí webové stránky https://aiseurelo.cz/prumyslove-sluzby/doprava/. Navíc se na společnost AIS EURELO můžete plně spolehnout, jelikož na trhu působí již více jak 40 let, tudíž má velké zkušenosti a to nejen s přepravou těžkých strojů, ale také její představitelé prošli spektrem průmyslového odvětví, a to od výrobních až po farmaceutické. Tudíž odborné znalosti se zde skutečně naleznou a přesun strojů proběhne tak bez komplikací. Nezáleží, kam se budete stěhovat, ale kdo vám váš projekt zrealizuje.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru