S realitním makléřem nebo raději bez něj

Častokrát můžete slýchat, že veškeré obchody, které se točí kolem nemovitostí, tak je lepší provést bez makléřů nebo jednoduše řečeno bez realitních kanceláří. Je ale pravdou, že nejčastější argument, který se vždy uvádí, je finanční odměna pro tyto profesionály. Ovšem každá mince má dvě strany a i v tomto případě se zapomíná na to, co všechno je zapotřebí udělat, když se takový obchod rozjede. A hned na začátku si budete muset uvědomit, že pokud se pustíte do hledání nové nemovitosti nebo nového kupce pro svoji nemovitost, tak vás to bude stát váš čas, papírování a rovněž mnoho plateb. Tam kde vás totiž mohou zastupovat profesionálové v oboru, tak budete muset jednat sami. Navíc bez právních služeb se neobejdete, což je další výdej finančních prostředků.

realitní makléř

Proč se svěřit do rukou profesionálů

Nahlédneme tak trochu do práce odborníků, kteří mají zkušenosti a veškeré záležitosti vyřeší za vás. Reality Havířov je tým lidí, kteří pomáhají nejen prodávajícím nebo kupujícím, ale rovněž se postarají o vás, pokud potřebujete najít i pronájem. Tudíž ucelené služby v oblasti realit.

koupě nemovitosti

  • V první řadě jsou profesionálové, kteří mají přehled o cenách, místě, veškeré dokumentaci a předně vás budou zastupovat.
  • Jak již nyní můžete vidět, tak vy rozhodně budete šetřit svůj čas, protože přidělený makléř se bude starat o klienty, prohlídky i právní náležitosti a mnohé další.
  • Ke každému přistupují individuálně a se zájmem o klienty.
  • Reality Havířov se starají o nemovitosti na celé Severní Moravě, tudíž mají přehled o nabízených nemovitostech nebo i objektech určených k pronájmu i prodeji.
  • Makléři se skvěle orientují v cenových nabídkách, a tudíž snadno prodají nemovitost za nejvyšší možnou cenovou relaci, což by se vám nemuselo povést.
  • Chcete se přestěhovat do jiné oblasti? Není problém, protože perfektně funguje zavedený systém propojení s ostatními makléři této sítě, po celé České republice.

Pokud se svěříte do rukou profesionálů ze sítě RE/MAX, tak rozhodně neprohloupíte. Seriózní jednání, kvalitní nabízené služby a individuální přístup je mnohem víc, než si jen můžete pomyslet.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru