Rychlé řešení pro likvidaci automobilů


Může vás samozřejmě napadnout cokoliv. Nabídnout auto k prodeji s domněnkou, že se přece jenom na vše nalezne kupec, tak proč by si někdo nemohl koupit vaše vozidlo. Nebo ho snad odvézt na vrakoviště? Můžete si přečíst mnoho různých rad na sociálních sítích, jak zlikvidovat vozidlo. Zkrátka ač se to nemusí zdát, tak jsou to starosti. Navíc je ale také třeba si uvědomit, že je vozidlo registrované i pojištěné, proto ho tedy odhlásit atd. Jedna rada by tu přece jenom byla, a to prodej auta na náhradní díly. A aby to bylo ještě pohodlnější, tak je bezpochyby ideální oslovit firmu, která má s touto činností bohaté zkušenosti.

vrak

Výkup na náhradní díly

Především se to týká takových vozidel, u kterých se již skutečně nevyplatí oprava a nikdo nejeví zájem o to, takové vozidlo renovovat. Nicméně přece jenom jednotlivé díly, po kterých je ale již možná poptávka. Pokud nemáte žádný vztah k takovým věcem a nerozumíte jednotlivým dílům, tak vás ani nenapadne pomalu vrak rozebírat. Navíc je to přece jen stále ještě registrované vozidlo a i to se musí nějak vyřešit na příslušném úřadě. Pokud se skutečně obrátíte na specializovanou firmu, poté budete překvapeni, že s výkupem vašeho vraku, který si i odveze, tak získáte protokol o ekologické likvidaci vozidla. S tímto protokolem se vydáte na registr vozidel a jednoduše jej odhlásíte. Mimochodem, bez tohoto potvrzení byste ani vy nemohli zlikvidovat vozidlo. Dokonce by stále bylo vaší povinností platit povinné ručení.

likvidace

Jednoduché, a ještě s bonusem

Jak vidíte, tak to vůbec není složité. Stačí jen zavolat, domluvit si schůzku, a poté se postupně domluvit na dalších krocích. Cena je samozřejmě ovlivněna tím, zdali se automobil stane předmětem dalšího prodeje, nebo rovnou se naplánuje jeho likvidace, a i tak je vše stanoveno podle dalších kritérií. Peníze vám budou vyplaceny na ruku v podstatě ihned po podpisu kupní smlouvy a s nimi zároveň získáte i likvidační protokol. Pak můžete bez problémů automobil odhlásit z registru vozidel.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru