Rekvalifikační kurzy účetnictví pro začátečníky s certifikátem

Zajímá vás obor účetnictví, ale nedaří se vám v tomto oboru najít práci, protože nemáte ani praxi ani příliš zkušeností? Řešením je porozhlédnout se po vhodném rekvalifikačním kurzu, který vám může následně pomoci s hledáním práce. Rozšiřte si obzory v této oblasti a získejte užitečné dovednosti v oblasti účetnictví a daňové evidence. Využijte možnosti k prohloubení vašich zkušeností, ke kterému vás dovedou rekvalifikační kurzy účetnictví pro začátečníky s certifikátem.

kurzy

Jak probíhá studium

Studium na akademii probíhá za pomoci názorných příkladů, které slouží k lepšímu porozumění dané látky. Nejde tak o pouhé vtloukání pojmů do hlavy, ale především o to, abyste vše pochopili a získané informace pak uměli uplatnit v praxi. Během studia je využívaná léty osvědčená kniha v kombinaci s online e-learningem. V internetovém rozhraní si tak můžete nejen procvičovat nejrůznější příklady, provádět testy, ale také komunikovat s lektory. Látku si můžete zopakovat také díky odborným videím.

Co vám kurz dá

Získáte povědomí o základních pojmech, o kompletním účtování od A až po Z. Po absolvování kurzu by pro vás neměl být problém vést účetnictví menší i střední firmě nebo živnostníkům.

osvedčení

Certifikát na závěr

Po absolvovaném kurzu účetnictví získáte celostátně uznávané osvědčení o rekvalifikaci, které vám může pomoci při hledání zaměstnání a bude tak velkým plusem ve výběrovém řízení.

Lepší šance a více úspěchů během hledání vysněného zaměstnání

Zlepšujte se v oboru, ve kterém chcete nalézt uplatnění na trhu práce, a vyzkoušejte rekvalifikační kurzy účetnictví pro začátečníky s certifikátem pod taktovkou zkušených odborníků v Orange Academy. Tyto kurzy se těší velké oblibě a spokojenosti proškolených absolventů. A navíc díky oficiálnímu uznávanému certifikátu o jeho absolvování se vám výrazně zvýší šance na úspěch ve výběrových řízeních.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru