Přece nebudete platit pojištění, když nemusíte

Ze zákona je jasné, každý majitel vozidla musí platit zákonnou pojistku na auto. Jenomže to není zrovna nejmenší částka, zvláště když je vozidlo nepojízdné a na opravu nemáte dostatečný finanční obnos. Jak by se vám líbila možnost, abyste byli od tohoto poplatku osvobozeni, navíc by zmizel vrak ze dvora a ještě jste dostali nějakou korunku navíc? Zní to dobře? A víte co je na tom ještě nejlepší, že je to skutečně takto možné. Stačí kontaktovat firemní společnost, která má zkušenosti s výkupem a likvidací vozidel a máte vyhráno. Vrak je pryč a s ním i další závazky.

výkup aut

Výkup vozidel

Nemusí se nutně jednat o vrak, také to může být funkční automobil, který ovšem potřebuje nějaké náhradní díly a zrovna nemáte finanční prostředky na opravu nebo na jeho provoz. Určitě je důležité, abyste byli vlastníky, protože jinak se těžko této zátěže zbavíte. Výkup vozidel se provádí podle stanovených podmínek, a především roli bude hrát i stáří vozidla a rozsah poškození. Tudíž vše je na domluvě. Nebo ještě můžete využít možnosti, že si od firmy nakoupíte náhradní díly a vozidlo zprovozníte. Velkou výhodou je, že se snadno můžete domluvit i na převodu či odhlášení z registrace vozidel, čímž jste definitivně provedli poslední tečku.

auta

Nepojízdný vrak? Nevadí

Pokud se skutečně jedná o vozidlo určené k likvidaci, poté si nemusíte dělat žádné starosti s případným odtahem. Firma provádí ekologické likvidace aut v Liberci, Jablonci nad Nisou, Frýdlantu, Turnově, Mladé Boleslavi, Semilech, Hrádku nad Nisou, Tanvaldu. Do 100 km je odtah vozidla zcela zdarma a ještě získáte peníze za likvidaci. Vyplácí se dokonce až 10 000,- Kč, ale samozřejmě opět cenu ovlivní rok výroby, stav vozidla a také využitelnost náhradních dílů. Navíc získáte potvrzení o ekologické likvidaci, které bude nutné doložit na úřadě pro úspěšné vyřazení z evidence. Případně vše můžete nechat na firmě, která s vámi uzavřela tento výhodný obchod.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru