Nemůžete zhubnout? Zkuste to, co já a půjde to!

Jestliže milé ženy a dívky lkáte nad osudem kvůli tomu, že se vám nedaří zhubnout a svádíte to na hormonální změny, pak se k tomu lze možná přiklonit. Ale nelze souhlasit s tím, že jen kvůli tomu těch pár nadbytečných kilogramů nemůžete shodit.

Chybička bude někde jinde. Měla jsem to totiž obdobně a s kamarádkou jsme se neustále utěšovaly, že s tím prostě v našem věku už nic neuděláme, protože … h o r m o n y p r o m l u v i l y, a to jsme vyzkoušely hladovku, aktivní pravidelné cvičení, jedly jsme naposledy v 18 hodin, jak doporučoval jeden web. Když to nepomohlo, jedly jsme dvě hodiny před spaním, jak tvrdil druhý web, a tak jsme zkoušely možné i nemožné.

stres z hubnutí

Až mi „náhoda“ přinesla informaci o nízkosacharidové ketonové dietě https://www.bmikalkulacka.cz/ketonova-dieta/ Už jsem byla tak znechucená našimi společnými neúspěchy, že jsem nad ní mávla rukou.

Ale nějaká informace se mi zaťala do mozku a po pár dnech jsem si vše řádně pročetla a přečetla a uvěřila jsem. A řekla jsem si, že to ještě zkusím. Má kamarádka už do toho nešla, nevěřila. Ale to mě nezviklalo.

nízkosacharidová dieta

Objednala jsem si lehčí dietu, protože jsem si naplánovala shodit alespoň čtyři kilogramy. Nechtěla jsem si dávat vysoké cíle, ale jen takový, na který d o s á h n u. To bývá totiž jednou z hlavních chyb těch, kteří drží dietu – dávají si cíle, které nemohou splnit. Proto vše dělejte s rozmyslem.

Zkrátím to. Poctivě jsem ketonovou dietu držela tři týdny a hubnutí postupovalo přesně podle plánu. Byla jsem štěstím celá bez sebe, tím spíše, že jsem následně po dietě zhubnula další tři kilogramy.

Docílila jsem toho tím, že i po ukončení diety jsem zařadila po dobu tří měsíců každý den jedno proteinové jídlo a tím jsem každý den dodala svému tělu přesnou dávku živin, tudíž nemělo potřebu ukládat si pro horší časy …

Vřele doporučuji!!

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru